Нова Година во Созопол - Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa***

Дводневен пакет со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера во Апартмански комплекс South pearl Resort & SpaАпартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага со 56 студија, 20 апартмани со една спална, и 7 апартмани со две спални. Лоби барот и ресторанот на комплексот се едни од најдобрите во Созопол.

Благодарение на својата местоположба во тивка област со неверојатна панорама кон морето и одлична услуга, апартмански комплекс  South Pearl Resort & Spa е меѓу најдобрите хотели на бугарското крајбрежје на Црното Море. Ние ќе се погрижиме да го направиме вашиот престој незаборавен!

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6257 денари (101 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во студио, при двајца сместени
 • Едeн појадок на шведска маса
 • Еден касен појадок на шведска маса - бранч на 01.01.2016, од 10.00 до 13.00 часот.
 • Една вечера - 18:00 - 20:00 часот.
 • Еден пакет за празничната Новогодишна вечер, пет степена вечера со вклучени пијалоци
 • За доброто расположение на сите ќе има DJ и лотарија со награди
 • Комплимент за "Добредојдовте" - кафе / чај и слатки
 • Рано сместување - по 11.00 часот
 • Подоцнежно напуштање - до 16.00 часот
 • Бесплатно користење на сауна
 • Бесплатно користење на безжичен интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Сите такси се вклучени во цената на пакетот

 

Апартмански комплекс South Pearl - Созопол нуди удобно и стилски опремено студио со двоен кревет, гардеробер и ноќни шкафчиња. Секое студио располага со дневна со софа кревет за еден човек, шкаф и телевизор. Во секое студио има комплетно опремена кујна со вградени рингли, аспиратор, мијалник, фрижидер, сите видови на садови и прибор за јадење, трпезариска маса и 3 стола. Студиата располагаат со бања со туш кабина, и се потполно комфорни за  удобноста на нашите гости, кои одбрале да го поминат летниот одмор во Созопол.
Удобните и стилски опремени апартмани со една спална со двоен кревет, две ноќни шкафчиња со две лампи, гардеробер.
Апартманите располагаат со дневна соба со кујна, имаат кревет на растегнување за двајца, маса со 4 столови, шкаф и телевизор.
Комплетно опремена кујна со вградени рингли, аспиратор, електричен бокал за кафе и чај, мијалник, фрижидер и неопходните прибори за 1 семејство.

Услови на понудата

 • Потребна е претходна хотелска резервација на телефон +359 878 78 6666
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 7 години се сместува бесплатно.
 • Деца од 7 до 11.99 години - доплата 35 € на ден.
 • Трет возрасен плаќа 61 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2016 год. до 01 јануари 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa***

Град Созопол, Р. Бугарија
одморалиште Каваци
Моб: +359 ******
Моб: +359 
******
Тел: +******
E-mail: info@southpearlresidence.com
Website: www.southpearlresidence.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е предоставена од Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2016 до 01.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.