0 коментари

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Хера, Созопол

Хотелот нуди одлични услови за споокојна и целосна релаксација.

На располагање на гостите на хотелот ХЕРА се вкупно 48 двокреветни соби, 4 фамилијарни соби и 2 студиа, сите со балкон, бања, опремени со брачен кревет, гардеробер, климатизација, LCD телевизор, фрижидер, телефон, бесплатен Wi-Fi со индивидуална лозинка.

КоментариВашиот коментар: