0 коментари

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег

Сите соби имаат фрижидер и бања со туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи.
Рецепцијата на Гранд Хотел Оазис е отворена 24 часа на ден.
За 4 минути пешачење гостите можат да стигнат до главната улица на летувалиштето со многу барови, ресторани и супермаркети.

КоментариВашиот коментар: