Хотели Пампорово - Бугарија

-50% Хотели Пампорово - Попуст на сите хотели во Пампорово. Ски пакети

-50%
Валидност 01.12 - 29.02
Цена на човек/ден 821.6 - 722.06 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и...
0 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Пакети во студио или апартман со појадок во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 13.10 - 20.12
Цена на човек/ден 711 - 342.23 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
LUCKY Pamporovo Apartments & SPA *** е лоциран во најсончевото бугарско одморалиште за скијање- Пампорово. Лоциран на достапно и удобно место во Пампорово само 1 км од Студенец,...
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца, четворица или шестмина во LUCKY Pamporovo Apartments & SPA ***

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 30.09 - 01.12
Цена на човек/ден 758.4 - 709.42 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец"....
1 купени

Одмор во Пампорово

Пакети за четворица со кино проекција во Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Купувате за 12134ден. 6067ден.
-50%
Валидност 24.09 - 01.12
Цена на човек/ден 1027 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
Апарт-Хотел "Мурсалица" е лоциран во јужниот дел на Пампорово. Природата и достапноста полниот  спектар на комуникациски удобности претвораат местото во комплекс совршен...
20 купени

Одмор на планина - Пампорово

Дводневен Викенд пакет со појадок и вечера во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 4108ден. 2054ден.
-50%
Валидност 10.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1019.1 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери32 купени
Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец"....
32 купени

Одмор во Пампорово

50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги и бесплатен влез за...

Купувате за 8153ден. 4076ден.
-50%
Валидност 30.06 - 20.12
Цена на човек/ден 434.5 - 869 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери11 купени
LUCKY Pamporovo Apartments & SPA *** е лоциран во најсончевото бугарско одморалиште за скијање - Пампорово. Лоциран на достапно и удобно место во Пампорово само 1 км од Студенец,...
11 купени

Одмор во Пампорово

50% попуст на пакети за два, четири или шест луѓе во LUCKY Pamporovo Apartments & SPA ***

Купувате за 2844ден. 1422ден.
3