Хотели Созопол - Бугарија

-50% Хотели Созопол - Попуст на сите хотели во Созопол. На море

-50%
Валидност 31.05 - 30.06
Цена на човек/ден 458.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Јанина се наоѓа на 100 м. од плажата Хармани во Созопол , во новиот град. Куќа за гости Јанина се наоѓа на тивка и мирна улица на 150 метри од плажите на Црно море. Секоја...
0 купени

Црно море 2016 во Созопол

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Јанина, Созопол

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 09.06 - 31.08
Цена на човек/ден 600.4 - 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
11 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен за целато летна сезона во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 18.05 - 17.06
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
18 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Selena Beach***, Созопол

Купувате за 1327ден. 664ден.
-50%
Валидност 09.05 - 15.06
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага...
11 купени

Маj и јуни на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 4045ден. 2022ден.
Валидност 20.05 - 16.06
Цена на човек/ден 4139.6 - 4455.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери15 купени
Хотелот Laguna beach - Созопол има категорија 4 ѕвездички. Лоциран во живописно место меѓу мала рекичка и Црно море, на 15.000 кв. Метри. Зградата на морскиот хотел е изграден во...
15 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца на база All Inclusive + базен и бонус масажа во Хотел Laguna...

Цена: 4140ден.
-50%
Валидност 31.05 - 15.06
Цена на човек/ден 521.4 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Летување во Созопол

Tридневен и петдневен пакет за двајца во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Купувате за 6257ден. 3128ден.
Валидност 31.05 - 10.09
Цена на човек/ден 474 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 474ден.
-50%
Валидност 14.05 - 01.09
Цена на човек/ден 347.6 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери22 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
22 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целото лето во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 695ден. 348ден.
-50%
Валидност 19.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1106 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
10 купени

Лето 2016 на Црно Море во Созопол

Дводневен пакет со појадок или со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 18.05 - 09.06
Цена на човек/ден 679.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
6 купени

Летување на Црно море

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Selena Beach***, Созопол

Купувате за 1359ден. 679ден.
-50%
Валидност 27.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1422 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
6 купени

Први мај и Велигден во Созопол - Бугарија

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
0 купени

Велигден вo Созопол, Бугарија

Еднодневен пакет со поjадок во Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa, Каваци - Р....

Купувате за 4045ден. 2022ден.
-50%
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2285.63 - 2291 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери4 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
4 купени

Велигден вo Созопол, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со поjадок, ручек и вечера во Апартмански комплекс South Pearl...

Купувате за 9164ден. 4582ден.
2