Нова активна понуда од Тодорини Куќи:

Дводневен делничен пакет со појадок и вечера + внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица - Р. Бугарија

Простанало време:
Купувате за 5182ден. 2591ден.

Одмор во Копривштица, Бугарија - Тодорини Куќи

Еднодневен делничен пакет со појадок + внатрешен базен во Тодорини куќи, Копривштица - Р. БугаријаКуќата за гости "Тодорини куќи" состои 2 куќи за одмор, изградени во стар преродбенски стил, карактеристичен за гратчето Копривштица - познато по впечатливата архитектура. Хотелот е погоден како за спокоен семеен одмор така и за организирање на зелени училишта, семинари, курсеви и др.

 

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двојна соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќата има капацитет од 36 места во соби за двајца, тројца, четворица и еден апартман. Објектот е новоизградена зграда со еколошки чисто парно греење, лоцирана во центарот на градот, веднаш до зградата на Општината.
На располагање на гостите се - таверна со бугарска кујна, опширен заден двор, паркинг места. Во близина на хотелот се наоѓа и градскиот парк.

На располагање на гостите е и центар  за релаксација со парна бања, џакузи и масажи. Собите се со сопствен санитарен јазол, телевизор, интернет.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е валидна за сместување од недела до четврток.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Трет возрасен, сместен во тројна соба, доплаќа на лице место во хотелот по 8 € на ден, за ноќевање со појадок.
 • Валидност на ваучер: од 10 август до 30 септември 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 887/349 901; +359 718/421 40.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 887/349 901; +359 718/421 40.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Тодорини Куќи

"Тодорини куќи"
Гр. Копривштица, Р. Бугарија
Ул. Л.Каравелов №22
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******

E-mail: [email protected]
Website: www.todorinikashti.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Тодорини куќи, град Копривштица.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.08.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.