Летување во Приморско Бугарија - Семеен Хотел Нортик 2 - Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Нортик 2, ПриморскоСемеен Хотел Нортик 2, Приморско се наоѓа на централно место во центарот на Приморско, во близина до јужната и северната плажа на градот. Располага со сместувачката база од 46 места. Хотелот е изграден во 2007 година. и располага со вкупно 18 соби, од кои секоја има сопствена бања, тераса, ТВ и фрижидер.
На располагање на нашите гости има ресторан, каде можете да уживате во пријатната и вкусна кујна.
Се надеваме сончевото време и доброто расположение да се со Вас!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1201 денар (19 €) - 50% = 600 денари (9.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1643 денари (26 €) - 50% = 822 денари (13 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Климатизација
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Гратчето нуди примамливи места за спорт и забава, речен и морски риболов, тука можете да се забавувате во атрактивниот аквапарк, најразлични локали, рибни ресторани, ноќни барови, дискотеки и клубови.

Во непосредна близина на Приморско се чистата и недопрена природа на Странџа планина и брегот на Црното Море, кои ја прават туристички населба топ - дестинација за многу бугарски и странски туристи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3,99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11,99 години доплата 50% од цената на возрасен на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 30 јуни 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 894/60 13 13.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 894/60 13 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Нортик 2 - Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Перла №8
Моб: +359 ******">******

Моб: +359 ******
Е-mail:
hotelnorthic@mail.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Нортик 2

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.06.2017 до 30.06.2016

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Одмор во Банско, Бугарија

Цена: 1 580ден. 790ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.