Летување на Црно море во Приморско - Семеен Хотел Дајана, Приморско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Диана, ПриморскоХотел Диана се наоѓа на прва линија на брегот, од каде се открива прекрасна глетка кон морските бранови и плажите на Црното Море. Само на 10 минути од централниот плоштад на градот Приморско. Овде можете да уживате во прекрасните морски изгреви и залези.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1390 денари (22 €) - 50% = 695 денари (11 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба без тераса
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1643 денари (26 €) - 50% = 822 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со тераса
 • Еден појадок
 • Една  вечера
 • Интернет  
 • Туристичка такса

Местата во хотелот се распределени во 14 соби и 2 апартмани. Просториите се со нов и пријатен мебел и нудат се што е потребно за еден комплетен одмор.

Во ресторанот има место за 60 лица, дел од местата се на панорамска тераса, од која се отвора поглед кон крајбрежјето.
Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца од 6 до 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло - доплата 50% од вредноста на ваучерот.
 • Лица над 12 годишна возраст купуваат цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 24 май до 20 јуни 2017 година.
 • Сместувањете во хотелот се врши од 14:00 - 18:00 часот, а ослободувањето на просториите е од 08:00 до 12:00 часот.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888/41 94 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Дајана, Приморско

гр. Приморско, Р. Бугарија
ул. Бриз №5

Тел: +359 ******
E-mail: dianaprimorsko@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2015 е обезбедена од Семеен Хотел Диана, Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.05.2017 до 20.06.2017

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Одмор во Банско, Бугарија

Цена: 1 580ден. 790ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.