Нова активна понуда од Куќа за гости Нептун:

Еднодневен пакет во двоспален апартман за до четири лица во Куќа за гости Нептун, Приморско

Простанало време:
Цена: 1738ден.

Летување на Црно море во Приморско - Куќа за гости Нептун

50% попуст на еднодневен пакет во двоспален апартман за до четири лица во Куќа за гости Нептун, ПриморскоКуќа за гости Нептун се наоѓа на 50 метри од северенaта плажа на Приморско и на 5мин. пешачење од центарот на градот, во тивка и мирна уличка. На последниот кат има мансарда за општа употреба од каде се открива прекрасен поглед кон заливот Стомополу и природниот резерват Ропотамо.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3160 денари (51 €) - 50% = 1580 денари (25.5 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во двоспален апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.

Понудата е обезбедена од страна на нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско. 

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 10 јули 2018 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 894/ 57 84 41.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 894/ 57 84 41.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Нептун

Куќа за гости Нептун
Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Нептун №11
Tел: +359 
******
E-mail: bgmitrev@gmail.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Нептун, град Приморско.

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2018 до 10.07.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.