Јули на Црно море во Приморско - Хотел Примавера 2 - Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + прошетка со јахта во Хотел Примавера 2, ПриморскоАпарт Хотел Примавера 2 се наоѓа во центарот на Приморско, во близина на плоштадот на општината и само 50 метри од плажите на Црно море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1517 денари (24 €)- 50% = 758 денари (12 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 20 јули

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 4424 денари (72 €)- 50% = 2212 денари (36 €)
Вип Ваучерот е за до четири лица и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 20 јули

 • Ноќевање во студио (сместување до четири лица)
 • Еден појадок
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1959 денари (32 €)- 50% = 980 денари (16 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 20 јули

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 6194 денари (100 €)- 50% = 3097 денари (50 €)
Вип Ваучерот е за до четири лица и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 20 јуни

 • Ноќевање во студио (сместување до четири лица)
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Прошетка со јахта (при соодветни временски услови)
 • Wi fi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотелот располага со 15 двокреветни соби, 6 студиа и 2 апартмани.

Сите простории се опремени со клима уред, фрижидер, купатило со бесплатни тоалети.
Во студиата и апартманите има дневен престој за седење со софа, кујна, прибори, садови, бокал за кафе.

Бесплатен wi-fi е достапен во целиот хотел.

Во близина на хотелот се наоѓаат деноноќна продавница, ресторани и пабови.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно во двокреветна соба.
 • Дете од 2 - 5.99 год. се доплаќа на рецепција 2 € за ноќевање појадок или 5 € за ноќевање појадок и вечера.
 • За деца од 6 до 11.99 год. се доплаќа на рецепција 4 € за ноќевање појадок или 7 € за ноќевање појадок и вечера.
 • За лица над 12 год. возраст на дополнително легло се доплаќа 80% од цената на редовен лекреветгло во двокреветна соба, и се сместуваат на дополнителен кревет.
 • При несоодветни временски услови за прошетката со јахта, хотелот не  должи никаква компензација!
 • Валидност на ваучер: од 01 до 20 јули 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелакс резервација на тел: +359 882/66 97 07.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Примавера 2 - Приморско

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Черно море 46
Тел: +359 ******
Email: hotelmontestar2@gmail.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Хотел Примавера 2, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2017 до 20.07.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.