Летување на Црно море во Приморско - Хотел Пламена Палас****

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Пламена Палас****, ПриморскоХотел Пламена Палас е хотел за вистински одмор со префинета визија и пријатна атмосфера. Хотелот предиспонира кон прекрасен одмор меѓу тишина и природа. Тој се наоѓа на само 200 метри од северната плажа на Приморско, недалеку од главната трговска улица и градските знаменитости.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Користење на надворешен базен со чадор и лежалки околу базенот
 • Користење на фитнес
 • Бесплатен надворешен паркинг
 • Интернет

Хотелот располага со 112 соби и 4 апартмани и ги нуди следните услуги: деноноќна рецепција, лоби бар, ресторан, скара, рум-сервис, конференциска сала, безжичен и кабелски интернет, сеф, бизнис услуги, паркинг, подземна гаража, перење, пеглање, рент -а- кар, трансфери, фитнес, надворешен базен, џакузи, базен за деца, детско катче, детска соба за игри.
Собите се модерно и удобно опремени со централна климатизација, телевизор, кабловска телевизија, фен, телефон врска, мини бар, електронска контрола на пристапот.
Лоби-бар и ресторан Пламена Палас ќе ве примамат не само со различни пијалоци и оброци, но и со можноста да уживате меѓу пријатна атмосфера и убава природа. Лоби-барот на хотелот работи деноноќно и располага со одлична градина, а ресторанот плени со пријатна атмосфера и нуди јадења од бугарската и европска кујна. Хотел Пламена Палас е чудесно место за вашиот одмор на Црно море.
Хотел Пламена Палас двапати ја добива наградата за најдобар хотел во Приморско во 2006 и 2008 год., а во 2012 год. Добива признание за придонес во развојот на туризмот на територијата на општина Приморско во категоријата "СПА и бизнис хотел".

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6.99 год. возраст се сместуваат и хранат бесплатно.
 • Деца од 7 до 12.99 год. возраст се сместуваат со попуст од 50% од вредноста на ваучерот.
 • Трет возрасен (над 13г.) купува цел ваучер и се сместува на дополнително легло.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 27 мај до 14 јуни 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 886/18 81 44 или на e-mail: reception@plamena-palace.com.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 886/18 81 44 или на e-mail: reception@plamena-palace.com.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Пламена Палас****

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. Оазис 13
Тел: +359 ******
E-mail: reception@plamena-palace.com
Website: www.plamena-palace.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од хотел Пламена Палас****, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.05.2017 до 14.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.