Нова активна понуда од Хотел Левел:

Еднодневен пакет со појадок во хотел Левел, Приморско

Простанало време:
Цена: 632ден.

Летување на Црно моте во Приморско - Хотел Левел

Еднодневен пакет со појадок + базен во хотел Левел, ПриморскоХотел Левел во градот Приморско се наоѓа на 200 метри, во непосредна близина на северниата плажа на градот, во месноста позната како "Перла".
Вашето незаборавно лето во хотел Левел во Приморско ќе биде комбинација како со неверојатното крајбрежје, убавите плажи, синото море и топлото сонце, исто така и со добрата услуга и совршените услови во хотелот.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 948 денари (15 €) - 50% = 747 денари (7.5 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Користење на базен и лежалки (до исцрпување на количините)
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Сите соби и апартмани на хотелот Левел се опремени со клима уред, фрижидер, TV, телефон, бања со туш кабина, фен, сопствен балкон и поседуваат секакви удобности за Вашиот незаборавен одмор на Црно море во Приморско. Во хотел Левел Приморско можете да се забавувате како што никаде на друго место, додека децата Ви лудувамат во детското катче, или на базенот во хотелот. Хотелот располага со сала за билјард, маса за пинг понг, фитнес сала, како и со велосипеди за изнајмување.
Лоби барот во хотел 'Левел "е на располагање на сите туристи, тука тие можат да го поминуваат слободното време. Гостите на хотелот можат во секое време да уживаат во разновидно мени од пијалаци во пријатна атмосфера.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 5 € на ден.
 • Деца над 12 години или трет возрасен плаќаат 6 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 20 јуни 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 896/48 09 17, +359 895/36 54 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Левел

Гр. Приморско, Р. Бугарија
Ул. "Лотос" 3
Тел: +359 ****** 
Тел: =359 ******
Email: hotelmiragebg@yahoo.com
Website: www.level-hotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од хотел Левел, гр. Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2017 до 20.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.