Нова активна понуда од Апартхотел Аспен - Банско:

Еднодневен пакет со појадок во Апартхотел Аспен, Банско

Простанало време:
Цена: 1327ден.

Ноември во Банско - Апартхотел Аспен - Банско

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - БугаријаСекој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга.
Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку од 100 метри од  Ски-лифтот. Ви нудиме пространи и пријатни апартмани со прекрасен поглед кон Пирин, Рила и Родопите.
За да биде потполно вашето уживање, за Вас функционира модерен СПА центар со затворен базен, сауна, парна бања, амам и различни видови масажи.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 885 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за едно лице 
и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман 
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен
 • Парна бања
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг (до пополнување на местата)
 • Туристичка такса

Хотелот располага со 45 еднокреветни, 8 двокреветни соби и 4 студиа.
Секој апартман  нуди:
опремена кујна
LCD
TV
сателитска телевизија
телефон
наметка, папучи
Ресторанот ќе ги задоволи Вашите кулинарски желби, благодарение на суптилното мајсторство на нашиот готвач, а винската листа вклучува вина од стариот и новиот свет, како и од домашни реномирани  винарски визби.
Нашиот персоналот е млад и симпатичен, подготвен да ги исполни сите ваши желби.

Кај нас ќе ги доживеете Вашите волшебни моменти со вашите најблиски!

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни, и при минимум две ноќевања за викенд.
 • За единечно сместување се доплаќа 25% од цената на Ваучерот на рецепција.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За второ до 6.99 години се доплаќа 4 € на ден.
 • Дете од 7 до 11.99 год. сместено на дополнително легло во едноспален апартман се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Лица над 12 год. трет возрасен сместени на дополнително легло во едноспален апартман купуваат Ваучер.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 882 00 44 17.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 882 00 44 17.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 ноември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Аспен - Банско

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Кралев двор №3
Тел: ******">+******
E-mail: [email protected]
Website: www.aparthotelaspen.com

ВИП Понудата е обезбедена од Апартхотел Аспен, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.11.2018 до 30.11.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.