Нова година на база All inclusivе Light во Банско - Апартхотел Четирилисна Детелина

Пакети на база ALL Inclusive Light + празнична новодогишна вечера во Апартхотел Четирилисна Детелина, БанскoАпартхотел " Четирилистна Детелина", кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и историски знаменитости.
Од терасите на апартманите  се гледаат снежните врвови на трите планини кои го  заобиколуваат  одморалиштето - Пирин, Рила и Родопи.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8848 денари (143  €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive  Light
 • Новогодишна празнична вечера + DJ на 31.12.2016 година.
 • Користење на базен од 10 до 18 часот.
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 10744 денари (174  €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Новогодишна празнична вечера + DJ на 31.12.2016 година.
 • Користење на базен од 10 до 18 часот.
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплексот Ви предлага да изберете сместување во студиа или еднокреветни  апартмани, кои ја комбинираат  слободата на приватноста  и практичноста на хотелски услуги. "Четирилистна Детелина" се состои од четири главни згради дизајнирани така, да се восхитувате на погледот којшто се открива кон трите околни  планини - Пирин, Рила и Родопи.
По напорен, исполнет со спортски предизвици ден соживте го духот и телото, такашто ќе  поуживате  во Спа - центарот или ресторанот, вкусувајќи од богатството и традицијата на локалната кујна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е валиден при сместување во сите видови простории, но при максимална искористеност на редовните кревети
 • Дете до 5 год. се сместува бесплатно на база ноќевање.
 • Дете од 5 до 11.99 год. плаќа на лице место 50% од цената на ваучерот.
 • Дете над 12 год. возраст и трет возрасен купува цел ваучер.
 • Доплата за единечно сместување - ваучер + 50% од вредноста на ваучерот.
 • Валидност на ваучер од 28 декември 2016 год. до 04 јануари 2017 година.
 • Услови за анулација: анулација на веќе направена резервација може да се направи минимум 48 часа пред денот на сместување.
 • Сместувањето во хотелот е по 14 часот, напуштање на собите до 12 часот.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 749 54 554, +359 893/39 51 53.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Четирилисна Детелина

"Четирилисна Детелина"
Гр. Банско, Р. Бугарија 
Ул. Јавор № 99
Моб: +359 
****** 
Моб: +359 
******
Е-mail: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.bg.fourleafclover-bansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од Апартхотел "Четирилисна Детелина", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2016 до 04.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок: од 08:00 до 09:30 на шведска маса или сет мени со вклучени: кафе, чај, безалкохолни пијалоци;

Ручек: од 12:00 до 13:30 на шведска маса или сет мени со вклучени:  безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол (водка, ракија, наливно бело и црвено вино, );

Попладневна ужина: од 15:00 до 16:00 на шведска маса или сет мени: кафе, чај, безалкохолни пијалоци, слатки и колачи;

Вечера: од 19:00 до 20:30 на шведска маса или сет мени со вклучени: безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол (водка, ракија, наливно бело и црвено вино).

Новогодишна празнична вечера + DJ на 31.12.2016 година. Вечерата се сервира од 20:00 часот.