Одмор во Банско - Златева куќа

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско - БугаријаЗлатева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор. Секоја соба нуди: бања, сателитска ТВ, мини бар, телефон. Хотелот располага со се што е потребно за да се обезбеди вашиот пријатен и незаборавен престој во скијачкиот центар Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1580 денари (26 €) - 50% = 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден домашно приготвен појадок
 • Една домашно приготвена вечера
 • Опрема за скијање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Појадокот и вечерата се по српско мени!

Златева куќа располага со 11 двокреветни соби, 2 апартмани. Секоја соба е со купатило, SAT TV, мини бар и телефон.
Преродбенска  куќа во стар Бански  стил, целосно реновирана. Хотелот е опремен со телевизор, телефон, посебен санитарен јазол за секоја соба, тераса, типична Банска таверна со три мали салони со 35 места.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 годишна возраст плаќаат 7.5 € на вечер со вклучен појадок и вечера.
 • Деца над 12 годишна возраст или трети возрасен купуваат ваучер.
 • Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување.
 • Валидност на ваучер: од 04 јануари до до 15 март 2016 година.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 885/88 88 00. 09ч-17 часот.  (од Понеделник до Петок )
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го  издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 885/88 88 00. 09ч-17 часот.  (од Понеделник до Петок).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Златева куќа

Златева куќа
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Еделвајс №9
Тел:+359 ******
09ч-17 ч. /од Понеделник до Петок/

E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Златева куќа, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.01.2016 до 15.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.