Нова активна понуда од Бутик Хотел 3 Планини***:

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Простанало време:
Цена: 1169ден.

Одмор во Разлог, Бугарија - Бутик Хотел 3 Планини***

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Бутик Хотел 3 ПланиниХотел "3 Планини" е луксузен бутик хотел  со три ѕвездички, изграден во карактеристичен алпски архитектонски стил, во комбинација со традиционалните и национални елементи.
Хотел "3 Планини" се наоѓа во близина на Банско, најпознатиот скијачко- одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна дизајнираните терени за голф  од страна на познатиот голф играч  Ian Woosnam, како и до скијачка патека Кулиното.
 
ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2970 денари (48 €)- 50% = 1485 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
 • Ноќевање во студио или луксузен апартман
 • Исхрана база All Inclusive
 • Користење на внатрешен базен
 • Парна бања
 • Сауна
 • Солна сауна
 • Зона за релаксација
 • Детско катче за најмалите и игралиште со лулашки и лизгалки во дворот на комплексот
 • Бесплатен WI-FI интернет на лоби барот
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Обезбедуван Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани.
Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Децата до 6,99г. се наши  специјални гости, престојуваат и се хранат бесплатно во хотелот.
 • Децата од 6,99г. до 11,99г. плаќаат 10 € на ден.
 • Возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 15 € на ден.
 • За самостојно сместување се плаќа 37 € на ден.
 • Програмата All inclusive започнува со попладневна ужина и завршува со ручек.
 • Пијалоците и алкохолот се сервираат замо по време на оброците (кафе и чај се нудат само за појадок, а алкохолот е само за ручек и вечера).
 • Исхраната е на блок маса или по претходно најавено мени, во зависност од бројот на гостите.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Сместувањето на гости со миленичиња е забрането во хотелот, но имаме на располагање две студиа, кои се во куќите на комплексот. За домашно милениче се доплаќа по 10 € на ноќевање
 • Цената за поединечно сместување е 37 €
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавувањето се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 08 октомври до 30 ноември 2015год.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел 3 Планини***

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +****** - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.10.2015 до 30.11.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive исхрана, која вклучува:

08:00ч. – 10:00ч. – Појадок на блок маса или сет мени, плус кафе, чај, бугарски безалкохолни пијалоци, сок
13:00ч. – 14:00ч. – Ручек на блок маса или сет мени, плус бугарски безалкохолни пијалоци, сок, наливно пиво, наливно вино, бугарски
алкохолни пијалоци
16:30ч. – 17:30ч. –  Попладневна ужина на блок маса или сет мени, плус бугарски безалкохолни пијалоци, сок
19:30ч. – 21:00ч. – Вечера на блок маса или сет мени, плус бугарски безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино, бугарски
алкохолни пијалоци
* Доколку има помалку од 25 гости во хотелот, исхраната е по претходно приготвено сет мени
* Програмата All inclusive започнува со попладневна ужина и завршува со ручек
Алкохол и безалкохолни пијалоци се предлагаат само во часовите за хранење

Користење на безплатен неограничен интернет во лоби барот на хотелот
Користење на базен со минерална вода, лежалки, чадори
Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок-ведро, зона за релаксација и лакониум
Користење на бесплатен деноноќен обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
Детско катче за најмалите, детско игралиште во паркот на комплексот
Игри (карти за игра, табла, шах и др.)                               Во цената е вклучена туристичка такса и ДДВ

БОНУС: При пет ноќевања, 10 % попуст од целокупниот износ за престојот