Нова активна понуда од Бутик Хотел 3 Планини***:

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Простанало време:
Цена: 980ден.

Зимување во Разлог, Бугарија - Бутик Хотел 3 Планини***

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 ПланиниХотел "3 Планини" е луксузен бутик хотел  со три ѕвездички, изграден во карактеристичен алпски архитектонски стил, во комбинација со традиционалните и национални елементи.
Хотел "3 Планини" се наоѓа во близина на Банско, најпознатиот скијачко- одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна дизајнираните терени за голф  од страна на познатиот голф играч  Ian Woosnam, како и до скијачка патека Кулиното.
 
ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3470 денари (56 €) - 50% = 1735 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
 • Ноќевање во студио или луксузен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера на шведска маса или по претходно подготвено разновидно сет мени
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација со лакониум, фитнес опрема
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Бесплатен превоз со возен ред до Ски зона Банско
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

Дополнителни услуги со доплаќање:

Гостите со миленичиња се сместуваат во студио, коешто се наоѓа во куќа наспроти влезот на хотелот, а за миленичето се наплаќа 10 € на вечер
Наметка
Еднократни хотелски папучи
Пинг понг, билјард
Мултифункционална спортски терен
Масажи, SPA терапии, лимфна дренажа
Подоцнежно ослободување на просториите при можност и со овластување од хотелска рецепција, доплата 5 € на час

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани.
Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Децата до 6,99г. се наши  специјални гости, престојуваат и се хранат бесплатно во хотелот.
 • Децата од 6,99г. до 11,99г. плаќаат 13 € на ден, се плаќа на лице место во хотелот.
 • Возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 20 € на ден. се плаќа на лице место во хотелот.
 • За самостојно сместување се плаќа 45 € на ден.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Сместувањето на гости со миленичиња е забрането во хотелот, но имаме на располагање две студиа, кои се во куќите на комплексот. За домашно милениче се доплаќа по 10 € на ноќевање
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 29 февруари 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел 3 Планини***

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +****** - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.01.2016 до 31.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.