Летување на Црно море во Приморско - Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Изберете пакет

Тридневен пакет за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско (од 10 јули до 31 август)

Цена: 3982 ден.
Купете

Петдневен пакет за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско (од 10 јули до 31 август)

Цена: 6668 ден.
Купете

Седумдневен пакет за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско (од 10 јули до 31 август)

Цена: 9354 ден.
Купете
Валидност 09.07.2018 - 31.08.2018
Цена на човек/ден 663.6 - 668.02 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 1 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 3 година се сместуваат бесплатно;
 • За деца од 3 до 12 год. возраст се плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 јули до 31 август 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Приморско, Р. Бугарија
ММЦ Приморско
Моб: +359 888/ 71 32 01
Моб: +359 889/ 46 34 89
Моб: +359 898/ 30 88 08
E-mail: vskokiche@abv.bg
Website: www.vskokiche.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот парнер Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско, град Приморско

Пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Изберете пакет

Тридневен пакет за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско (од 10 јули до 31 август)

Цена: 3982 ден.
Купете

Петдневен пакет за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско (од 10 јули до 31 август)

Цена: 6668 ден.
Купете

Седумдневен пакет за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско (од 10 јули до 31 август)

Цена: 9354 ден.
Купете
Валидност 09.07.2018 - 31.08.2018
Цена на човек/ден 663.6 - 668.02 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 1 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 3 година се сместуваат бесплатно;
 • За деца од 3 до 12 год. возраст се плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 јули до 31 август 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Приморско, Р. Бугарија
ММЦ Приморско
Моб: +359 888/ 71 32 01
Моб: +359 889/ 46 34 89
Моб: +359 898/ 30 88 08
E-mail: vskokiche@abv.bg
Website: www.vskokiche.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот парнер Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско, град Приморско

Викенд населбата "Кокиче 2" - ММЦ Приморско се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен. Туристичкиот комплекс е лоциран е на територија од 5 ha, со уникатна микроклима, комбинација од чисти и пријатен воздух од вековната дабова шума, во која се изградени бунгалови и вили, со морските јодни испарувања.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3982 денари (64 €)
Важи за периодот од од 10 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Користење на базен
 • Џакузи
 • Детско катче
 • Паркинг
 • BBQ
 • Wi fi
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 6668 денар (108 €)
Важи за периодот од 10 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Користење на базен
 • Џакузи
 • Детско катче
 • Паркинг
 • BBQ
 • Wi fi
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 9354 денари (152 €)
Важи за периодот од 10 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Седум ноќевања
 • Користење на базен
 • Џакузи
 • Детско катче
 • Паркинг
 • BBQ
 • Wi fi
 • Туристичка такса

Базата е погодна за семеен туризам и организиран туризам-училишни логори. За нашите гости достапен е надворешен бар со BBQ, туристичка кујна, каде што може да се подготвува храна. Бесплатен обезбедуван паркинг за 30 возила. Во комплексот има детско игралиште со лулашки, лизгалки, песочник.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 3 година се сместуваат бесплатно;
 • За деца од 3 до 12 год. возраст се плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 јули до 31 август 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

гр. Приморско, Р. Бугарија
ММЦ Приморско
Моб: +359 888/ 71 32 01
Моб: +359 889/ 46 34 89
Моб: +359 898/ 30 88 08
E-mail: vskokiche@abv.bg
Website: www.vskokiche.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот парнер Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско, град Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.07.2018 до 31.08.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.