Нова активна понуда од Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско:

Пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

Простанало време:
Цена: 5214ден.

Летување на Црно море во Приморско - Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

50% попуст на пакети за двајца во Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ ПриморскоВикенд населбата "Кокиче 2" - ММЦ Приморско се наоѓа во заливот меѓу градовите Приморско и Китен. Туристичкиот комплекс е лоциран е на територија од 5 ha, со уникатна микроклима, комбинација од чисти и пријатен воздух од вековната дабова шума, во која се изградени бунгалови и вили, со морските јодни испарувања.

 

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 7837 денари (127 €) - 50% = 3918 денари (63.5 €)
(Важи за периодот од 16 јули до 31 август 2016 год.)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 13082 денари (212  €) - 50% = 6541 денар (106 €)
(Важи за периодот од 16 јули до 31 август 2016 год.)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 18328 денари (297 €) - 50% = 9164 денари (148.5 €)
(Важи за периодот од 16 јули до 31 август 2016 год.)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Седум ноќевања
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 5435 денари (88 €) - 50% = 2718 денари (44 €)
(Важи за периодот од 01 до 30 септември 2016 год.)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 9101 денар (148  €) - 50% = 4550 денари (74 €)
(Важи за периодот од 01 до 30 септември 2016 год.)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 12766 денари (207 €) - 50% = 6383 денари (103.5 €)
(Важи за периодот од 01 до 30 септември 2016 год.)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Седум ноќевања
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Базата е погодна за семеен туризам и организиран туризам-училишни логори. За нашите гости достапен е надворешен бар со BBQ, туристичка кујна, каде што може да се подготвува храна. Бесплатен обезбедуван паркинг за 30 возила. Во комплексот има детско игралиште со лулашки, лизгалки, песочник.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 3 година се сместуваат бесплатно;
 • За деца од 3 до 12 год. возраст се плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јули до 30 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/71 32 01; +359 889/46 34 89; +359 898/30 88 08.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско

гр. Приморско, Р. Бугарија
ММЦ Приморско
Моб: +359 ******
Моб: +359 ******
Моб: +359 ******
E-mail: vskokiche@abv.bg
Website: www.vskokiche.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е предоставена од нашиот парнер Викенд населба Кокиче 2 - ММЦ Приморско, град Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.07.2015 до 30.09.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.