Летување на Црно море во Елените - Викториja Груп

Еднодневни пакети со појадок, вечера и бесплатен влез за Аквапарк во Royal Castle Hotel & SPA*****, Елените!Лоциран на рид над морето, Royal Castle Hotel & SPA нуди прекрасна панорама на морскиот залив. Дизајниран со намера Ројал Клуб Викторија Елените да стане волшебно место за одмор дури и за најпрефинетиот  вкус, хотелот дава исклучителен престиж за хотелиерството во Бугарија и е вистинска атракција во секоја смисла на зборот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2702 денари (44 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при минимум три ноќевања и вклучува:
Важи за периодот од 11 септември до 30 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на надворешен и внатрешен базен
 • Бесплатно користење на чадор и лежалки на плажа, базен и во аквапарк Атлантида (до исцрпување на количините)
 • Бесплатен влез за аквапарк со користење на лизгалки
 • СПА - фитнес, сауна, парна бања, финска сауна, авантуристички туш, ледено ведро, џакузи
 • Детска анимација
 • Паркинг (ограничени места)
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3334 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за еден човек , при минимум три ноќевања и вклучува:
Важи за периодот од 11 до 25 јуни и од 31 август до 10 септември

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на надворешен и внатрешен базен
 • Бесплатно користење на чадор и лежалки на плажа, базен и во аквапарк Атлантида (до исцрпување на количините)
 • Бесплатен влез за аквапарк со користење на лизгалки
 • СПА - фитнес, сауна, парна бања, финска сауна, авантуристички туш, ледено ведро, џакузи
 • Детска анимација
 • Паркинг (ограничен места)
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3049 денари (49 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при минимум три ноќевања и вклучува:
Важи за периодот од 11 септември до 30 септември

 • Ноќевање во студио со поглед кон парк
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на надворешен и внатрешен базен
 • Бесплатно користење на чадор и лежалки на плажа, базен и во аквапарк Атлантида (до исцрпување на количините)
 • Бесплатен влез за аквапарк со користење на лизгалки
 • СПА - фитнес, сауна, парна бања, финска сауна, авантуристички туш, ледено ведро, џакузи
 • Детска анимација
 • Паркинг (ограничени места)
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса

Елегантните соби на дизајнерски хотел Royal castle се украсени во топли пастелни тонови. Сите соби имаат телевизор со рамен екран, минибар и самостоен балкон. Некои од собите нудат неверојатен поглед кон морето. На плажаата и покрај базенот се обезбедени бесплатни лежалки и чадори. Гостите на Royal castle имаат слободен пристап до аквапарк Атлантида, кој е опремен со водени лизгалки и бројни базени. Гостите можат да избираат од различни ресторани, како и да уживаат во италијанска гурманска кујна. Освен тоа можете да си направите романтична вечера на брегот на морето со специјално мени и личен готвач. Спа центарот нуди богат асортиман од здравствени и козметички третмани. Хотел Royal castle  располага и со фитнес центар, тениско игралиште, како и сопствени капацитети за водни спортови. Хотел Royal castle се наоѓа на само 30 минути возење од историскиот стар град Несебар, заштитен од УНЕСКО, каде што гостите можат да го посетат комплексот на византиските бањи (т.н. терми), како и неколку средновековни цркви.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум три ноќевања.
 • Максимално сместување во двокреветна соба со поглед парк - 2 возрасни.
 • Максимално сместување во студио со поглед парк - тројца возрасни.
 • Деца од 2 до 11.99г. на дополнително легло во студио уживаат 50% попуст од цената за возрасен - по цени на рецепциja.
 • Возрасен на дополнително легло во студио користи 20% попуст од цената на редовното легло-по цени на рецепциja.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Рокови за анулација на резервации - 3 дена.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 554/68 960 или +359 700 184 11 (во часовите помеѓу 09:00 - 17: 00ч).
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 554/68 960 или +359 700 184 11 (во часовите помеѓу 09:00 - 17: 00ч).
 • Валидност на ваучер: од 11 до 30 септември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викториja Груп

в.с. Елените, Р. Бугарија
Тел: +359 ******

Тел: +******
(09:00 - 17:00ч)
E-mail: sales@vghotel.net
Website:
www.royalcastle-bg.net

ВИП Понудата е обезбедена од Royal Castle Hotel & SPA*****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.09.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Одмор во Банско, Бугарија

Цена: 1 580ден. 790ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.