Одмор за двајца во Пампорово, Бугаријa - Хотел Невада, Пампорово

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1959 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 2275 ден.
Купете
Валидност 05.03.2019 - 31.03.2019
Цена на човек/ден 979.6 - 1295.6 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 05 до 31 март 2019 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни на база ноќевање.
 • За дете од 2 до 6 год. без дополнително легло се доплаќа на рецепција 2 € за ноќевање со појадок.
 • За дете од 2 до 12 год. на дополнително легло се доплаќа на рецепција 50% од цената на пакетот.
 • Доплата на рецепција за трет возрасен над 12 г – 70% од цената на пакетот. 
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1959 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 2275 ден.
Купете
Валидност 05.03.2019 - 31.03.2019
Цена на човек/ден 979.6 - 1295.6 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 05 до 31 март 2019 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни на база ноќевање.
 • За дете од 2 до 6 год. без дополнително легло се доплаќа на рецепција 2 € за ноќевање со појадок.
 • За дете од 2 до 12 год. на дополнително легло се доплаќа на рецепција 50% од цената на пакетот.
 • Доплата на рецепција за трет возрасен над 12 г – 70% од цената на пакетот. 
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите!
Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на одморалиште Пампорово, на чекор растојание од ски патеките и скијачкиот центар №1.

Апартмани Невада - Пампорово Ве очекуваат и во новата ски сезона! Подарете си пријатен одмор со Вашиот партнер  и скијајте на прекрасните скијачки патеки на Пампорово!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1959 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2275 денари (37 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

Гостите на Апартмани  Невада можат да избираат меѓу  24 студиа и 23 апартмани. Секој апартман се состои од дневна соба со кревет на растегнување  за двајца, трпезарија, кујна и посебна спална соба со брачен кревет.Студиото  се состои од едно пространа просторија во која се одвоен кат за седење, катче за спиење, јадење и кујна, опремен со фрижидер, мијалник, керамички плоча, аспиратор, микробранова печка, садови. Во зоната за спиење е обезбедено двоен кревет со софа, фотеља или канапе за двајца и  фотелја. Дополнителните удобства  вклучуваат LCD телевизор, интернет конекција, сопствена бања со фен, туш кабина, бојлер.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 05 до 31 март 2019 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни на база ноќевање.
 • За дете од 2 до 6 год. без дополнително легло се доплаќа на рецепција 2 € за ноќевање со појадок.
 • За дете од 2 до 12 год. на дополнително легло се доплаќа на рецепција 50% од цената на пакетот.
 • Доплата на рецепција за трет возрасен над 12 г – 70% од цената на пакетот. 
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Невада, Пампорово

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.03.2019 до 31.03.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.