Летен одмор во лукзузна вила во Пампорово - Комплекс Forest Nook

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - БугаријаАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 7552 денари (122 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Две ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Анимација за деца и возрасни
 • Детско катче
 • Бесплатна кино проекција
 • Бесплатни велосипеди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 17980 денари (292  €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Пет ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Анимација за деца и возрасни
 • Детско катче
 • Бесплатна кино проекција
 • Бесплатни велосипеди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ШЕСТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 21014  денари (341 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Шест ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Анимација за деца и возрасни
 • Детско катче
 • Бесплатна кино проекција
 • Бесплатни велосипеди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Капацитетот на вилата е за сместување на до пет возрасни или 4 возрасни + 2 деца.
 • При сместувањето се остава депозит во износ од 25 €, сумата се враќа при одјавувањето од комплексот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 10 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација хотелска на тел: +359 877/ 917 569, +359 879 33 11 33 и +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Forest Nook

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******+******+******.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2017 до 10.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.