Нова година во Пампорово - Комплекс Forest Nook

Пакети за две или четири лица со појадок, вечера, Новогодишен аранжман и празнична програма во Комплекс Forest Nook, ПампоровоАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 24296 денари (394 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Две вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 33275 денари (540 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Пет појадоци
 • Четири вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 40638 денари (659 €)
Ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман со една спална
 • Три појадоци
 • Две вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 54700 денари (888 €)
Ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во апартман со една спална
 • Пет појадоци
 • Четири вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 48064 денари (780 €)
Ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман со две спални
 • Три појадоци
 • Две вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 65760 денари (1067 €)
Ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во апартман со две спални
 • Пет појадоци
 • Четири вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12.99 години се доплаќа 60 € за тридневен или 75 € за петдневен пакет.
 • За дете од 13 до 17.99 години се доплаќа 82€ за тридневен или 75 € за петдневен пакет.
 • За трет возрасен во двокреветна соба или пети возрасен во апартман се доплаќа 90 € за тридневен или 120 € за петдневен пакет.
 • Понудата е за двајца возрасни во двокреветна соба - за сместување во апартман се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • При сместување на трет возрасен или при доплата за две деца од 6 до 12 год. возраст, сместувањето се врши во едноспален апартман, без доплата за апартманот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 27 декември 2018 г. до 04 јануари 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Forest Nook

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******+******+******.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.12.2018 до 04.01.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.