Нова година во Пампорово Бугарија - Хотел Зора***, Пампорово

Празнични пакети со појадок и вечера во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - БугаријаХотелски комплекс "Зора" се наоѓа во центарот на одморалиштето Пампорово, веднаш после  хотел Снежанка и на 30 метри од таверна ГАБЕР  меѓу живописната природа на планината Родопи. Се наоѓа на 1650 метри надморска височина.
 

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7868 денари (128 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Една празнична Новогодишна вечера со 5 степено мени и Новогодишна програма
 • Wi-Fi интернет
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Трансфер до почетна станица на ски лифт (по возен ред)
 • Парна бања
 • Туристичка такса и осигурување

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9132 денари (148 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци на шведска маса
 • Две вечери на шведска маса
 • Една празнична Новогодишна вечера со 5 степено мени и Новогодишна програма
 • Wi-Fi интернет
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Трансфер до почетна станица на ски лифт (по возен ред)
 • Парна бања
 • Туристичка такса и осигурување

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 10396 денари (168 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци на шведска маса
 • Три вечери на шведска маса
 • Една празнична Новогодишна вечера со 5 степено мени и Новогодишна програма
 • Wi-Fi интернет
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Трансфер до почетна станица на ски лифт (по возен ред)
 • Парна бања
 • Туристичка такса и осигурување

Хотелот "Зора" работи во текот на целата година  и располага со 100 легла, распоредени во 3 луксузни апартмани, 5 студиа-помали апартмани, 13 луксузни трокреветни соби и 21 луксузни двокреветни соби.
Сите тие се елегантно опремени  со телефон, мини бар, кабловска TV, бања со туш. Малите апартмани се со спална, мебелна гарнитура, бања со туш-кабина. Луксузните апартмани се со модерен мебел, спална, дневна соба со канапе  и купатило со када за хидромасажа.
На располагање на гостите се: класичен ресторан со 90 места со одлична кујна, таверна со камин со 90 места, лоби бар со 40 места, обезбедуван паркинг, сауна, фитнес, кабинет  за масажа, рум-сервис, билијард, видео игри.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при задолжително двојно сместување.
 • Дете од 03 - 12.99 години на дополнително легло со 2 возрасни - 30% од цената за возрасен на редовно легло.
 • Дете от 03 - 12.99 години на редовно легло со 2 возрасни - 50% от цената за возрасен на редовно легло.
 • Максимално сместување во двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете , апартман 4/5 возрасни,апартман/Ап/- 2+2.
 • Сауна - 5 € за едно лице или 3 € за повеќе од 1 човек
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2016 год. до 02 јануари 2017 годнина.
 • Пред купување на ваучерот неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 877 92 39 87, +359 0309 52040.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Зора***, Пампорово

К.к. Пампорово, Р. Бугарија  
Тел: +359 ******
Тел:
 +******
E-mail: [email protected]
Website: www.zora-pamporovo.com


ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотелски комплекс "Зора" к.к. Пампорово 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2016 до 02.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.