Одмор во Пампорово Бугарија - Хотел Зора***, Пампорово

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - БугаријаХотелски комплекс "Зора" се наоѓа во центарот на одморалиштето Пампорово, веднаш после  хотел Снежанка и на 30 метри од таверна ГАБЕР  меѓу живописната природа на планината Родопи. Се наоѓа на 1650 метри надморска височина.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 755 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Бесплатно користење на парна бања, фитнес
 • Паркинг
 • Wifi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Исхраната е на шведска маса или мени / доколку има помалку од 30 гости исхраната е по мени, над 30 гости - на шведска маса /

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 945 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едн појадок
 • Една вечера
 • Бесплатно користење на парна бања
 • Паркинг
 • Wifi интернет
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Исхраната е на шведска маса или мени / доколку има помалку од 30 гости исхраната е по мени, над 30 гости - на шведска маса /

Хотелот "Зора" работи во текот на целата година  и располага со 100 легла, распоредени во 3 луксузни апартмани, 5 студиа-помали апартмани, 13 луксузни трокреветни соби и 21 луксузни двокреветни соби.
Сите тие се елегантно опремени  со телефон, мини бар, кабловска TV, бања со туш. Малите апартмани се со спална, мебелна гарнитура, бања со туш-кабина. Луксузните апартмани се со модерен мебел, спална, дневна соба со канапе  и купатило со када за хидромасажа.
На располагање на гостите се: класичен ресторан со 90 места со одлична кујна, таверна со камин со 90 места, лоби бар со 40 места, обезбедуван паркинг, сауна, фитнес, кабинет  за масажа, рум-сервис, билијард, видео игри.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 5.99г. се сместуваат бесплатно со двајца возрасни.
 • За деца од 6 до 11.99 год. на дополнително легло се доплаќа 30% од вредноста на ваучерот (на база на пакетот).
 • За деца од 6 до 11.99 год. на редовно легло се доплаќа 50% од вредноста на ваучерот (на база на пакетот).
 • По желба може да доплатите за користење на сауна – 5 € за посета за сам човек, или 3 € за посета за повеќе од 1 човек.
 • По желба за трансфер до почетна станица на ски лифт (по распоред) – 0.5 € во едeн правец.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • При промена или непојавувањето по направена и потврдена резервација, ваучерот се смета за користен и износот не се враќа.
 • Валидност на ваучер: од 20 април до 30 јуни 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 877/92 39 87, +359 309/52040.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Зора***, Пампорово

К.к. Пампорово, Р. Бугарија  
Тел: +359 ******
Тел:
 +******
E-mail: [email protected]
Website: www.zora-pamporovo.com


ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотелски комплекс "Зора" к.к. Пампорово 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.04.2017 до 30.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.