Нова Година во Пампорово, Бугарија - Апартхотел Pine Hills Пампорово

Дводневен, тридневен и петдневен пакет за Нова Година со појадок во Апартхотел Pine Hills , ПампоровоИзграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и Смолјан  е само на 200 метри од хотелот.
Pine Hills  нуди целосно опремени  апартмани и студиа. Секој од нив располага со кујна за индивидуална подготовка на храна.
Сите апартмани се со панорамски тераса од која се открива глетка која го одзема здивот.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6320 денари (102 €)
ВИП ваучерот е за 
ЕДЕН човек и вклучува:

 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Попуст за наем на опрема за скијање и превоз до и од скијачките патеки

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8216 денари (133 €)
ВИП ваучерот е за 
ЕДЕН човек и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Попуст за наем на опрема за скијање и превоз до и од скијачките патеки

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 10112 денари (164 €)
ВИП ваучерот е за 
ЕДЕН човек и вклучува:

 • Пет ноќевања во студио или апартман
 • Пет појадоци
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Попуст за наем на опрема за скијање и превоз до и од скијачките патеки

Појадокот вклучува:

5 различни варијанти за појадок, чај, кафе еспресо и чаша јогурт или минерална вода.

*Можност за доплата за Новогодишна вечера - 50 € на човек. Вечерата е со следното МЕНИ:

 • Пијалоци - минерална вода, безалкохолни пијалоци, аперитив, вино (бело и црвено) и шампањ
 • Родопска новогодишна салата
 • Ордевери во централно плато
 • Главно јадење
 • Месни и млечни деликатеси
 • Десерт - торта
 • Баница
 • Овојше и јаткасти плодови
 • DJ, томбола, огномет и многу изненадувања

Сите простории за сместување располагаат со кабловска телевизија и балкон со поглед кон планината. Кујната е опремена со фрижидер и микробранова печка.
Рецепцијата на апартхотел Pine Hills   работи 24 часа на ден и предлага перење и други услуги за удобство на гостите. Во заедничката зона на хотелот е осигурен бесплатен Wi-Fi интернет. Местото располага со  бесплатен приватен паркинг.
Центарот на Пампорово е на 3 километри од хотелот. Аеродромот Пловдив е на 80 километри, а аеродромот во Софија е на 230 километри. Pine Hills   нуди трансфери од аеродромот со доплата.

Пампорово е најјужниот бугарски скијачки центар и има над 220 сончеви денови во годината. Глетката која се открива од  Pine Hills  кон околината е неповторлива. Во близина се наоѓа и врв "Снежанка" (1926м). За гостите се нуди и превоз до атракции во регионот на Пампорово, Чепеларе и Смолјан.Хотел Pine Hills  Пампорово Ви ги предлага следниве погодности: паркинг, обезбедување, телевизор со  сателитска ТВ, греење, фрижидер, интернет, бања / туш, тераса, поглед, кујна.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице, при две лица сместени во студио, или четири лица сместени во апартман.
 • Нема можност за дополнително сместување.
 • Студијата и апартманите располагаат со кабелска телевизија, LCD телевизори и балкон со поглед кон планината.
 • Кујната е опремен со фрижидер, микробранова, сервис и прибор за јадење.
 • *Можност за доплата за Новогодишна вечера - 50 € на човек.
 • За гостите на хотелот има осигурен бесплатен паркинг и бесплатен WI-FI во лобито на хотелот, како и во секое студио или апартман.
 • Сместувањето се врши (по стандард) по 14:00 часот, а ослободувањето до 12:00 часот.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Има можност за "предвремено сместување" и "подоцнежно ослободување" со доплата на рецепција доколку случајот дозволува.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2016 год. до 04 јануари 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 988854446.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Pine Hills Пампорово

Апартхотел Pine Hills
К.к. Пампорово, Р. Бугарија

месност Караманџа
Тел: +359 988854446
E-mail: evgeni.lishev@joint4you.bg

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел Pine Hills, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2016 до 04.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.