Зимски одмор во Пампорово, Бугарија - Апартхотел Pine Hills Пампорово

Промотивни пакети со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Промотивни пакети со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Изберете пакет

Двoдневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Цена: 1643 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Цена: 3220 ден.
Купете

Седумдневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Цена: 5337 ден.
Купете
Валидност 03.01.2018 - 31.01.2018
Цена на човек/ден 821.6 - 762.51 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 3 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице, при две лица сместени во студио, или четири лица сместени во апартман.
 • Нема можност за дополнително сместување.
 • Студијата и апартманите располагаат со кабелска телевизија, LCD телевизори и балкон со поглед кон планината.
 • Кујната е опремен со фрижидер, микробранова, сервис и прибор за јадење.
 • За гостите на хотелот има осигурен бесплатен паркинг и бесплатен WI-FI во лобито на хотелот, како и во секое студио или апартман.
 • Сместувањето се врши (по стандард) по 14:00 часот, а ослободувањето до 12:00 часот.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 31 јануари 2018 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 988854446
 • Видете ги сите Општи Услови.

Апартхотел Pine Hills
К.к. Пампорово, Р. Бугарија

месност Караманџа
Тел: +359 988854446
E-mail: evgeni.lishev@joint4you.bg

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел Pine Hills, Пампорово

Промотивни пакети со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Изберете пакет

Двoдневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Цена: 1643 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Цена: 3220 ден.
Купете

Седумдневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Цена: 5337 ден.
Купете
Валидност 03.01.2018 - 31.01.2018
Цена на човек/ден 821.6 - 762.51 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 3 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице, при две лица сместени во студио, или четири лица сместени во апартман.
 • Нема можност за дополнително сместување.
 • Студијата и апартманите располагаат со кабелска телевизија, LCD телевизори и балкон со поглед кон планината.
 • Кујната е опремен со фрижидер, микробранова, сервис и прибор за јадење.
 • За гостите на хотелот има осигурен бесплатен паркинг и бесплатен WI-FI во лобито на хотелот, како и во секое студио или апартман.
 • Сместувањето се врши (по стандард) по 14:00 часот, а ослободувањето до 12:00 часот.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 31 јануари 2018 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 988854446
 • Видете ги сите Општи Услови.

Апартхотел Pine Hills
К.к. Пампорово, Р. Бугарија

месност Караманџа
Тел: +359 988854446
E-mail: evgeni.lishev@joint4you.bg

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел Pine Hills, Пампорово

Изграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и Смолјан  е само на 200 метри од хотелот.
Pine Hills  нуди целосно опремени  апартмани и студиа. Секој од нив располага со кујна за индивидуална подготовка на храна.
Сите апартмани се со панорамски тераса од која се открива глетка која го одзема здивот.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ:  VIP цена: 1643 денари (26 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3220 денари (52 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во студио или апартман
 • Четири појадоци
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5337 денари (86 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Седум ноќевања во студио или апартман
 • Седум појадоци
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

Сите простории за сместување располагаат со кабловска телевизија и балкон со поглед кон планината. Кујната е опремена со фрижидер и микробранова печка.
Рецепцијата на апартхотел Pine Hills   работи 24 часа на ден и предлага перење и други услуги за удобство на гостите. Во заедничката зона на хотелот е осигурен бесплатен Wi-Fi интернет. Местото располага со  бесплатен приватен паркинг.
Центарот на Пампорово е на 3 километри од хотелот. Аеродромот Пловдив е на 80 километри, а аеродромот во Софија е на 230 километри. Pine Hills   нуди трансфери од аеродромот со доплата.

Пампорово е најјужниот бугарски скијачки центар и има над 220 сончеви денови во годината. Глетката која се открива од  Pine Hills  кон околината е неповторлива. Во близина се наоѓа и врв "Снежанка" (1926м). За гостите се нуди и превоз до атракции во регионот на Пампорово, Чепеларе и Смолјан.Хотел Pine Hills  Пампорово Ви ги предлага следниве погодности: паркинг, обезбедување, телевизор со  сателитска ТВ, греење, фрижидер, интернет, бања / туш, тераса, поглед, кујна.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице, при две лица сместени во студио, или четири лица сместени во апартман.
 • Нема можност за дополнително сместување.
 • Студијата и апартманите располагаат со кабелска телевизија, LCD телевизори и балкон со поглед кон планината.
 • Кујната е опремен со фрижидер, микробранова, сервис и прибор за јадење.
 • За гостите на хотелот има осигурен бесплатен паркинг и бесплатен WI-FI во лобито на хотелот, како и во секое студио или апартман.
 • Сместувањето се врши (по стандард) по 14:00 часот, а ослободувањето до 12:00 часот.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 31 јануари 2018 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 988854446
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Pine Hills Пампорово

Апартхотел Pine Hills
К.к. Пампорово, Р. Бугарија

месност Караманџа
Тел: +359 988854446
E-mail: evgeni.lishev@joint4you.bg

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел Pine Hills, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2018 до 31.01.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.