Одмор во Калофер - Бугарија - Семеен Хотел Панорама

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во Семеен Хотел Панорама, Калофер

Во Семеен Хотел Панорама може да уживаат во прекрасен поглед на целиот град Калофер, сместен во подножјето на планината Ботев (2376 м). Пред погледот ви се откриваат водопадот Рајското прскало (највисокиот водопад на Балканскиот полуостров 124 метри), планинарскиот дом Рај, врв Триглав.
Хотелските соби се наоѓаат на прв кат под нивото на ресторанот, коешто обезбедува доволна оддалеченост од обиколнииот пат на градот.
Во Хотел "Панорама", гр. Калофер можете да поминете еден прекрасен и незаборавен одмор, којшто ќе Ве исполни со позитивни емоции за долго време.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 1770 денари (28 €) - 50% = 885 денари (14 €)

Понудата важи за сместување од недела до четврток. За сместување во петок и сабота се доплаќа 2.5 € на човек на ден на рецепција
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двоjна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг
 • Осигурување
 • Туристичка такса

Семеен Хотел Панорама се наоѓа на главниот пат Софија - Бургас (Е871) над градот Калофер и истовремено на 15 минути пешачење од центарот на градот, се состои од ресторан со панорамски тераса и хотелски дел, чиј што капацитет е 15 места.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 7 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 7 години или трет возрасен доплаќа на рецепција 5 € за ноќевање.
 • Доплата за викенд деновите (петок и сабота) – 2.5 € на ден по лице, при сместување на рецепција.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 05 декември 2017 год. до 01 март 2018 година.
 • Понудата не важи за периодот од 30 декември 2017 год. до 10 јануари 2018 год.
 • Пред купување на ваучерот е неопходна претходна хотелска резервација на тел: +359 896 75 09 46; +359 878 93 14 76; +359 3133 55 44.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Панорама

Семеен Хотел Панорама
Гр. Калофер, Р. Бугарија 
Ул. "Добри Војвода" №19
(влез од обиколен пат)  
Тел: +359 3133/ 55 44        
Моб: +359 896 75 09 46        
Моб: +359 878 93 14 76        
Моб: +359 898 74 52 12

E-mail: [email protected]
Website: www.panorama-kalofer.com
Facebook: Хотел-ресторант "Панорама"

ВИП Понудата е предоставена од Семеен Хотел Панорама, гр. Калофер

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.12.2017 до 01.03.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.