Летна релаксација на Пирин планина - Комплекс Пирин Голф - Разлог

Еднодневен пакет со појадок во Комплекс Пирин Голф - Разлог, БугаријаКомплексот Пирин Голф се наоѓа во прекрасната Разлошкa котловина. Лоциран  е на 10 км. од Разлог и на 15 км. од Банско.
"Пирин Голф" е привлечен комплекс сместен во падините на величествената Пирин Планина, во градот Разлог, во близина на градот Банско - едно од најпознатите и најдобрите места за скијање во Европа.
Комплексот нуди можност за комплетен одмор и пријатни доживувања. Овде можете да уживате во прекрасна природа, мир и тишина во комбинација со неверојатни глетки, кои се откриваат пред Вас.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1201 денар (19 €) - 50% = 600 денари (9.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Обезбедуван паркинг / до исцрпување на слободните места
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

 

Сместувањето е во 2-ри и 3-ти блок на комплексот (четириѕвезден апартмански дел), како и во кварталите Пирин 1 и Даунтаун.

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен чајник, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон.
Се открива прекрасна панорамата   кон планината, центарот на градот  или кон теренот за голф.
Студио - од 35 метри квадратни  до 44 метри квадратни.
Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Понудата НЕ се комбинира со други понуди и попусти!
 • Максималното сместување во студио е 2 +1.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 6.99 годино - бесплатно, без вклучена исхрана.
 • Деца од 6.99 години до 13.99 годишна возраст или трет возрасен плаќа 50% од цената на пакетот на рецепција.
 • Бебешко креветче – 3 € на ден.
 • Сместувањето е можно меѓу 14:00 и 18:00 часот, за подоцна пристигнување, пријавете во оддел Резервации. Напуштање во 12:00 часот. Можно е подоцнежно заминување, по претходна потврда од Секторот Резервации.
 • Се дозволуваат мали домашни миленичиња, се доплаќа е 7.5 € на вечер.
 • Валидност на ваучер: од 18 мај до 16 јуни 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 898/ 64 44 37 и +359 894/ 61 26 26.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Пирин Голф - Разлог

Комплекс Пирин Голф
Разлог 2760, Р. Бугарија
Моб:+359/ ****** 
Работно време за резервации – од 10.00 ч. до 20.00 ч. /од понеделник до петок/, сабота и недела – резервации се примаат и по е-маил: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е предоставена од Пирин Голф Холидејс Апартментс

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.05.2016 до 16.06.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.