Нова активна понуда од Апартхотел Salt Lake, Поморие:

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Простанало време:
Цена: 916ден.

На Црно море во Поморие Бугарија - Апартхотел Salt Lake, Поморие

Еднодневни пакети за три или четири лица во Комплекс Salt Lake, ПомориеКомплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит песок, соли, лековита кал и убаво вино. Комплексот се состои од зграда на седум спрата. Растојанието до плажите е 10 метри, а до центарот на градот 100 метри.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1517 денари (24 €) - 50% = 758 (12 €)
Важи за периодот од 29 април до 31 мај
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2149 денари (34 €) - 50% = 1074 (17 €)
Важи за периодот од 01 до 30 јуни
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2275 денари (36 €) - 50% = 1138 (18 €)
Важи за периодот од 29 април до 31 мај
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2907 денари (47 €) - 50% = 1454 (23.5 €)
Важи за периодот од 01 до 30 јуни
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

Сите функционални простории се со балкон, опремена кујна, кабелска ТВ и бања со туш. На Ваше барање и доплата се предлага пеглање и други услуги. На располагање на гостите има заедничка перална.

На прв кат / приземје / - се наоѓаат супермаркет, продавници, лоби - бар, канцеларии, фитнес центар, сауна, ординации за масажа, салон за убавина, аптека. На спратовите се наоѓаат станови и атељеа со површина од 31,39 квадратни метри да 120,77 кв.м. Од голем дел од становите се открива прекрасна панорама кон морето.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 887 66 20 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/66 20 00.
 • Валидност на ваучер: од 29 април до 31 мај и од 01 до 30 јуни 2016 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Salt Lake, Поморие

гр. Поморие, Р. бугарија
ул. Европа №22
тел: +359 
******
Е-mail: elmito@abv.bg
Website: www.eltcombg.ru

ВИП Понудата е предоставена од комплекс "Salt Lake", Поморие

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.04.2016 до 30.06.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.