Одмор за двајца во Разлог, Бугарија - Хотел Balkan Jewel Resort

Еднодневен, дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Еднодневен, дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 1833 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 2844 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 3666 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца со појадок во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 5340 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 5688 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 8279 ден.
Купете
Валидност 31.03.2018 - 30.06.2018
Цена на човек/ден 889.86 - 1422 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 15 ваучери
  • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Деца до 2.99 години на дополнително легло се сместуваат бесплатно со вклучена исхрана.
  • Деца од 3 - 11.99 години на дополнително легло - доплата од 7 € за ноќевање со појадок и 11 € за ноќевање со појадок и вечера.
  • Дете над 12 години и трет возраснен на дополнително легло - доплата од 9 € на ден со вклучен појадок и 17 € за ноќевање со појадок и вечера.
  • Доплата за сместување во едноспален апартман - 5 € на вечер.
  • Сите доплати се вршат на рецепција.
  • Валидност на ваучер: од 01 април до 30 јуни2018 година.
  • Понудата не важи за време на официјалните празници.
  • Потребна е претходна резервација на тел. на рецепција: +359 882 81 12 11; +359 747 98 111.
  • При направена резервација и непојавување, ваучерот се смета за искористен.
  • РЕЗЕРВАЦИИ МОЖЕ СЕ МЕНУВААТ ИЛИ АНУЛИРААТ ДО 3 ДЕНА ПРЕД ДАТУМОТ НА СМЕСТУВАЊЕ, ПО ОВОЈ РОК СЕ ЗАДРЖУВА ЦЕЛОСНИОТ ИЗНОС ЗА ПРЕСТОЈ.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Balkan Jewel Resort 
Гр. Разлог, Р. Бугарија
Месност Бетоловото
Тел: +359 0747 98 111
Моб: +359 882 81 12 11
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Balkan Jewel Resort

Еднодневен, дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 1833 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 2844 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 3666 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца со појадок во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 5340 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 5688 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца со појадок и вечера во Balkan Jewel Resort, Разлог

Цена: 8279 ден.
Купете
Валидност 31.03.2018 - 30.06.2018
Цена на човек/ден 889.86 - 1422 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 15 ваучери
  • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Деца до 2.99 години на дополнително легло се сместуваат бесплатно со вклучена исхрана.
  • Деца од 3 - 11.99 години на дополнително легло - доплата од 7 € за ноќевање со појадок и 11 € за ноќевање со појадок и вечера.
  • Дете над 12 години и трет возраснен на дополнително легло - доплата од 9 € на ден со вклучен појадок и 17 € за ноќевање со појадок и вечера.
  • Доплата за сместување во едноспален апартман - 5 € на вечер.
  • Сите доплати се вршат на рецепција.
  • Валидност на ваучер: од 01 април до 30 јуни2018 година.
  • Понудата не важи за време на официјалните празници.
  • Потребна е претходна резервација на тел. на рецепција: +359 882 81 12 11; +359 747 98 111.
  • При направена резервација и непојавување, ваучерот се смета за искористен.
  • РЕЗЕРВАЦИИ МОЖЕ СЕ МЕНУВААТ ИЛИ АНУЛИРААТ ДО 3 ДЕНА ПРЕД ДАТУМОТ НА СМЕСТУВАЊЕ, ПО ОВОЈ РОК СЕ ЗАДРЖУВА ЦЕЛОСНИОТ ИЗНОС ЗА ПРЕСТОЈ.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Balkan Jewel Resort 
Гр. Разлог, Р. Бугарија
Месност Бетоловото
Тел: +359 0747 98 111
Моб: +359 882 81 12 11
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Balkan Jewel Resort

Апартхотел Balkan Jewel Resort се наоѓа во подножјето на планината Пирин со поглед кон терените за голф дизајнирани од познатиот голф играч Ian Woosnam.. Бесплатен Wi-Fi интернет пристап е ибезбеден во сите делови на комплексот. Бесплатен приватен паркинг е достапен за гостите на комплексот.

Balkan Jewel Resort се наоѓа во Разлошката котлина и е опкружен со планините Пирин, Рила и Родопи. Комплексот предлаг студиа и апартмани. Апартманите вклучуваат комплетно опремена кујна, телевизор со рамен екран со кабловска телевизија, телефон, пегла. Повеќето, исто така, имаат камин или балкон. Гостите можат да ја користат ДВД-теката и библиотеката на комплексот.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1833 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

  • Едно ноќевање во студио
  • Еден појадок
  • Загреан внатрешен базен и џакузи
  • Бесплатно користење на СПА центар (сауна, парна бања, релакс зона)
  • Фитнес
  • Билјард и пинг понг
  • Паркинг
  • Безжичен интернет

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

  • Едно ноќевање во студио
  • Еден појадок
  • Една вечера
  • Загреан внатрешен базен и џакузи
  • Бесплатно користење на СПА центар (сауна, парна бања, релакс зона)
  • Фитнес
  • Билјард и пинг понг
  • Паркинг
  • Безжичен интернет

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3666 денари (59 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

  • Две ноќевања во студио
  • Два појадоци
  • Загреан внатрешен базен и џакузи
  • Бесплатно користење на СПА центар (сауна, парна бања, релакс зона)
  • Фитнес
  • Билјард и пинг понг
  • Паркинг
  • Безжичен интернет

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5688 денари (92 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

  • Две ноќевања во студио
  • Два појадоци
  • Две вечери
  • Загреан внатрешен базен и џакузи
  • Бесплатно користење на СПА центар (сауна, парна бања, релакс зона)
  • Фитнес
  • Билјард и пинг понг
  • Паркинг
  • Безжичен интернет

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5340 денари (86 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

  • Три ноќевања во студио
  • Три појадоци
  • Загреан внатрешен базен и џакузи
  • Бесплатно користење на СПА центар (сауна, парна бања, релакс зона)
  • Фитнес
  • Билјард и пинг понг
  • Паркинг
  • Безжичен интернет

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8279 денари (134 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

  • Три ноќевања во студио
  • Три појадоци
  • Три вечери
  • Загреан внатрешен базен и џакузи
  • Бесплатно користење на СПА центар (сауна, парна бања, релакс зона)
  • Фитнес
  • Билјард и пинг понг
  • Паркинг
  • Безжичен интернет

Хотелот располага со лоби бар, ресторан, СПА центар, фитнес центар, загреан внатрешен базен, хидромасажма када и сезонски надворешен базен. Исто така, постојат детски игралишта и соба за игри. Овде исто така се предлагаат автомобили за изнајмување, како и ски опрема и велосипеди. Во хотелот исто така има можност за одржување на конференции.

Во регионот има широк избор на можности за активности и забава во текот на целата година - (организирани од хотелот) планински походи и велосипедизам, голф, риболов, рафтинг, јавање, пејнбол, сафари со џип и многу други.

Преку целта година има многу концерти на отворено и се разбира патувања насочени кон историски и културни настани.

Ова место за сместување е отценето и како најпоповолна во Банско! Во Хотел Balkan Jewel Resort гостите добиваат многу повеќе за своите пари во споредба со слични места за сместување во градот.

Услови на понудата

  • ВИП Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Деца до 2.99 години на дополнително легло се сместуваат бесплатно со вклучена исхрана.
  • Деца од 3 - 11.99 години на дополнително легло - доплата од 7 € за ноќевање со појадок и 11 € за ноќевање со појадок и вечера.
  • Дете над 12 години и трет возраснен на дополнително легло - доплата од 9 € на ден со вклучен појадок и 17 € за ноќевање со појадок и вечера.
  • Доплата за сместување во едноспален апартман - 5 € на вечер.
  • Сите доплати се вршат на рецепција.
  • Валидност на ваучер: од 01 април до 30 јуни2018 година.
  • Понудата не важи за време на официјалните празници.
  • Потребна е претходна резервација на тел. на рецепција: +359 882 81 12 11; +359 747 98 111.
  • При направена резервација и непојавување, ваучерот се смета за искористен.
  • РЕЗЕРВАЦИИ МОЖЕ СЕ МЕНУВААТ ИЛИ АНУЛИРААТ ДО 3 ДЕНА ПРЕД ДАТУМОТ НА СМЕСТУВАЊЕ, ПО ОВОЈ РОК СЕ ЗАДРЖУВА ЦЕЛОСНИОТ ИЗНОС ЗА ПРЕСТОЈ.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Balkan Jewel Resort

Balkan Jewel Resort 
Гр. Разлог, Р. Бугарија
Месност Бетоловото
Тел: +359 0747 98 111
Моб: +359 882 81 12 11
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Balkan Jewel Resort

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.03.2018 до 30.06.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.