Одмор во Рибарица, Бугарија - Хотел Арго, Рибарица

Еднодневен пакет со појадок или со поjадок и вечера во Хотел Арго, Рибарица - Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со поjадок и вечера во Хотел Арго, Рибарица - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет со поjадок во Хотел Арго, Рибарица - Бугарија

Цена: 1059 ден.
Купете

Еднодневен пакет со поjадок и вечера во Хотел Арго, Рибарица - Бугарија

Цена: 1406 ден.
Купете
Валидност 20.07.2018 - 07.09.2018
Цена на човек/ден 1058.6 - 1406.2 ден.ден/ човек
Местоположба Рибарица
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 5 години - бесплатно ноќевање.
 • Деца од 5 до 12 години - 50% од цената на возрасен.
 • Доплата на место за сместување во апартман - 11 € на ден по лице.
 • Валидност на ваучер: од 21 јули до 07 септември 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 899/88 76 23 или на +359 898/59 46 88.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Општина Тетевен, Р. Бугарија
С. Рибарица
Ул. 
Просвета №2
Моб: +359 899 88 76 23
Моб: +359 898 59 46 88

E-mail: [email protected]
Website: www.hotelargo.bg

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Арго, Рибарица

Еднодневен пакет со појадок или со поjадок и вечера во Хотел Арго, Рибарица - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет со поjадок во Хотел Арго, Рибарица - Бугарија

Цена: 1059 ден.
Купете

Еднодневен пакет со поjадок и вечера во Хотел Арго, Рибарица - Бугарија

Цена: 1406 ден.
Купете
Валидност 20.07.2018 - 07.09.2018
Цена на човек/ден 1058.6 - 1406.2 ден.ден/ човек
Местоположба Рибарица
Купени 2 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 5 години - бесплатно ноќевање.
 • Деца од 5 до 12 години - 50% од цената на возрасен.
 • Доплата на место за сместување во апартман - 11 € на ден по лице.
 • Валидност на ваучер: од 21 јули до 07 септември 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 899/88 76 23 или на +359 898/59 46 88.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Општина Тетевен, Р. Бугарија
С. Рибарица
Ул. 
Просвета №2
Моб: +359 899 88 76 23
Моб: +359 898 59 46 88

E-mail: [email protected]
Website: www.hotelargo.bg

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Арго, Рибарица

Хотел Арго - Рибарица располага со три нови куќи, СПА центар, отворен базен со посебен детски  дел и џакузи, две скари, градина, ресторан, летен бар и  сала за конференции опремена со проектор, флипчарт и озвучување. Зачувана е топлината на гостопримството, домашна кујна со рецептите на нашите баби и грижата за спокојството за Вас - нашите гости, што го етаблира Арго како еден од најдобрите хотели во Рибарица и како совршен избор за Вашиот  планински одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1059 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
 • Ноќевање во двојна луксузна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Wi-fi интернет во општите делови во комплексот
 • Туристичка такса
 • Паркинг
ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1406 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
 • Ноќевање во двојна луксузна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен
 • Wi-fi интернет во општите делови во комплексот
 • Туристичка такса
 • Паркинг

СПА центар - работно време од 09:00 до 17:00ч. Хотелот не обезбедува крпи и бањарки за СПА центарот!

Хотелот располага со 75 легла и нуди сместување во соби тип: еднокреветни, двокреветни, двокреветни луксузни и апартмани.
Ресторанот е во посебна зграда со прекрасен панорамски поглед, ресторанот на хотел "Арго" сам по себе е едно од местата кои задолжително треба да се посетат во Рибарица. Комбинација од пријатна атмосфера, префинет  дизајн и домашно приготвена храна, ресторанот е сè што ви треба за да уживате на еден навистина исполнет планински одмор. Сите јадења што ги нудиме се приготвени од еколошки бугарски продуктии  и се приготвени со желба и љубов.
Ресторанот располага со 100 места, што го прави погоден за големи прослави како свадби, родендени, матурски вечери, славење на Нова Година и специјални празници.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 5 години - бесплатно ноќевање.
 • Деца од 5 до 12 години - 50% од цената на возрасен.
 • Доплата на место за сместување во апартман - 11 € на ден по лице.
 • Валидност на ваучер: од 21 јули до 07 септември 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 899/88 76 23 или на +359 898/59 46 88.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Арго, Рибарица

Општина Тетевен, Р. Бугарија
С. Рибарица
Ул. 
Просвета №2
Моб: +359 899 88 76 23
Моб: +359 898 59 46 88

E-mail: [email protected]
Website: www.hotelargo.bg

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Арго, Рибарица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.07.2018 до 07.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.