14 февруари во Родопите, Бугарија - Комплекс Рибарската Куќа

Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера +јавање коњи во Комплекс Рибарската Куќа, ДевинНезаборавен одмор во Родопите во Хотелски комплекс Рибарската Куќа
Хотелски комплекс "Рибарска Куќа" е лоцирана во регионот на градот. Девин, во длабоката долина на реката "Широкол’шка", на 684 метри надморска височина. Месноста е позната исто така и со шумската вегетација и животинскиот свет, кој се исклучително разновиден, а реките изобилува од риба.
Ако барате место за активен одмор и риболов Комплекс Рибарската Куќа е вашето место!

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 10428 денари (169 €) - 50% = 5214 денари (84.5 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери, од кои една романтична вечера на свеќи со подарок шише вино
 • Јавање коњи - 30 минути
 • Спуштање со јаже - 2 спуштањa
 • Минерален базен со џакузи
 • Сауна
 • Еко патека
 • Затворен обезбедуван паркинг

 

Рибарската Куќа на своите гости им нуди топла минерална вода која извира од Беденскиот минерален извор за СПА третмани и природна изворска вода за пиење со одличен вкус. Ова допринесува за севкупно зајакнување на организмот, зголемен тонус, здравје и бодрост.
Хотелскиот дел на комплексот располага со 18 двокреветни соби, 4 апартмани и 2 VIP-апартмани.
Регионот на градот Девин се одликува со поволни климатски услови - меката зима обезбедува услови за скијање и свежо лето со голем број сончеви денови.
Во Родопскиот регион секој може да остане без зборови пред уникатните карпести феномени Чудните мостови, Слонот,Орфеевите карпи, Триградската и Бујновската клисура,  во мистичните и длабоки пештери Ѓаволско грло, Јагодинската Пештера, Ухловица, Надарска пештера, Ледницата, Орфеевата дупка. Овде Ве очекуваат "смарагдните очи" на Родопите - Смолјанските езера, тука можете да го почувствувате вековниот родопски дух во Танцувачката Гора, да се доближите до ѕвездите во Роженската опсерваторија и планетариумот во Смолјан, да слушнете прекрасна родопска музика на соборот во Рожен, да отпиете топла голтка Планински (Мурсалски) чај приготвен од гостопримливите родопчани ...
Ние ќе се потрудиме Вашиот одмор да биде незаборавно искуство!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери
 • Деца до 3 годишна возраст се сместуваат бесплатно
 • Деца над 3 годишна возраст или трет возрасен плаќа 50% од вредноста на избраниот пакет на рецепцијата на комплексот
 • Валидност на ваучер: од 10 до 14 февруари 2016 година.
 • Резервација се прави минимум 5 дена пред пристигнување и откажување на резервација може да се прави до 2 дена пред пристигнувањето само еднаш инаку ваучерот се смета за искористен
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 895 620 167 или +359 895 620 267.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Рибарската Куќа

Комплекс "Рибарската Куќа"
Област Девин, Р. Бугарија
Моб: +359 ******
Тел: +359 
******
Тел: +****** 

Факс: +******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Рибарската Куќа"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.02.2016 до 14.02.2016

Уште понуди:

All Inclusive вo Банско

Цена: 1 580ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.