Нова активна понуда од Комплекс Рибарската Куќа:

Делнични и викенд пакети со појадок и вечера во Комплекс Рибарската Куќа, Девин - Бугарија

Простанало време:
Цена: 1422ден.

Одмор во Родопите, Бугарија - Комплекс Рибарската Куќа

Делнични пакети со појадок, вечера и користење на минерален базен во Комплекс Рибарската Куќа, Девин - БугаријаНезаборавен одмор во Родопите во Хотелски комплекс Рибарската Куќа
Хотелски комплекс "Рибарска Куќа" е лоцирана во регионот на градот. Девин, во длабоката долина на реката "Широкол’шка", на 684 метри надморска височина. Месноста е позната исто така и со шумската вегетација и животинскиот свет, кој се исклучително разновиден, а реките изобилува од риба.
Ако барате место за активен одмор и риболов Комплекс Рибарската Куќа е вашето место!

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 5372 денари (87 €) - 50% = 2686 денари (43.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Тениско игралиште или фудбал - 1 час
 • Јавање коњи - 20 минути
 • Спуштање со јаже - 1 спуштање
 • Минерален базен со џакузи
 • Сауна
 • Еко патека
 • Риболов на  Широкол’шка река
 • Затворен обезбедуван паркинг
 • Детско катче

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 7458 денари (121 €) - 50% = 3729 денари (60.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Тениско игралиште или фудбал - 1 час
 • Јавање коњи - 20 мин
 • Спуштање со јаже - 1 спуштање
 • Минерален базен со џакузи
 • Сауна
 • Еко патека
 • Риболов на Широкол’шка река
 • Затворен обезбедуван паркинг
 • Детско катче

ПЕТДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 12198 денари (198 €) - 50% = 6099 денари (99 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Тениско игралиште или фудбал - 1 час
 • Јавање коњи - 20 мин
 • Спуштање со јаже - 1 спуштање
 • Минерален базен со џакузи
 • Сауна
 • Еко патека
 • Риболов на  Широкол’шка река
 • Затворен обезбедуван паркинг
 • Детско катче

Рибарската Куќа на своите гости им нуди топла минерална вода која извира од Беденскиот минерален извор за СПА третмани и природна изворска вода за пиење со одличен вкус. Ова допринесува за севкупно зајакнување на организмот, зголемен тонус, здравје и бодрост.
Хотелскиот дел на комплексот располага со 18 двокреветни соби, 4 апартмани и 2 VIP-апартмани.
Регионот на градот Девин се одликува со поволни климатски услови - меката зима обезбедува услови за скијање и свежо лето со голем број сончеви денови.
Во Родопскиот регион секој може да остане без зборови пред уникатните карпести феномени Чудните мостови, Слонот,Орфеевите карпи, Триградската и Бујновската клисура,  во мистичните и длабоки пештери Ѓаволско грло, Јагодинската Пештера, Ухловица, Надарска пештера, Ледницата, Орфеевата дупка. Овде Ве очекуваат "смарагдните очи" на Родопите - Смолјанските езера, тука можете да го почувствувате вековниот родопски дух во Танцувачката Гора, да се доближите до ѕвездите во Роженската опсерваторија и планетариумот во Смолјан, да слушнете прекрасна родопска музика на соборот во Рожен, да отпиете топла голтка Планински (Мурсалски) чај приготвен од гостопримливите родопчани ...
Ние ќе се потрудиме Вашиот одмор да биде незаборавно искуство!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери
 • Цената на ВИП ваучерот е за еден човек при сместени две лица во соба
 • Понудата е за сместување во деновите од Недела до Четврток.
 • При самостојно сместување се Доплаќа 10 € на вечер на рецепцијата на комплексот
 • Деца до 3 годишна возраст се сместуваат бесплатно
 • Деца над 3 годишна возраст или трет возрасен плаќа 50% од вредноста на избраниот пакет на рецепцијата на комплексот
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2016 година.
 • Резервација се прави минимум 5 дена пред пристигнување и откажување на резервација може да се прави до 2 дена пред пристигнувањето само еднаш инаку ваучерот се смета за искористен
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 895 620 167 или +359 895 620 267.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Рибарската Куќа

Комплекс "Рибарската Куќа"
Област Девин, Р. Бугарија
Моб: +359 ******
Тел: +359 
******
Тел: +****** 

Факс: +******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Рибарската Куќа"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.08.2016 до 30.09.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.