Одмор во Сандански, Бугарија - Хотел Анели, Сандански

Пакети за двајца со појадок, ручек и вечера во Хотел Анели, Сандански - Р. БугаријаХотел "Анели" се наоѓа на идеално комуникациско  место во самиот центар на градот Сандански, во непосредна близина на централниот плоштад на градот. Местоположбата  Ви овозможува да ги  користите сите погодности кој Ви ги нуди туристичкиот град. Во непосредна близина на хотелот има детско катче, кое се наоѓа на плоштадот, каде што можете да се насладите  на вашиот одмор, а вашите деца да си играат на сигурно место. Во близина се наоѓа зградата на општинската администрација, бизнис центар, аптеки, поликлиника, а самиот хотел е опремен со сите видови на комуникации, како и безжична интернет конекција. Ресторанот и таверната во хотелот работат деноноќно. Со местоположбата, овие карактеристики и најдобрите за квалитетот цени, хотелот и ресторанот во него се исклучително погодни за одмори, службени патувања, бизнис состаноци и други.
Хотел "Анели" ви дава можност на разумни цени да добиете добра услуга, пријатна атмосфера и исклучителна кујна.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3792 денари (61 €) - 50% = 1896 денари (30.5 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање за двајца во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 7521 денар (122 €) - 51% = 3729 денари (60.5 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања за двајца во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Два ручеци
 • Две вечери
 • Интернет
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 11281 денар (183 €) - 53% = 5498 денари (89 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања за двајца во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три ручеци
 • Три вечери
 • Интернет
 • Паркинг

Хотел АНЕЛИ град Сандански располага со 6 апартмани и 8 соби (4 соби спална и 4 соби со две одвоени кревети). Важно е за вас да знаете дека ако сакате да го посетите хотелот групно во него истовремено можат да се сместат 36-40 луѓе. Секој наш гостин може да се искористи сателитска ТВ, телефон, фрижидер, безжична интернет конекција, рум-сервис, ресторан и таверна, каде во секое време на денот може да нарачате вкусна храна и разновидни пијалоци.
Хотелот ги нуди следните дополнителни услуги:
-место за паркирање.
-деноноќна услуга.
-при желба од страна на клиентот ќе помогнеме за прегледи, третмани и процедури во балнео комплексите на градот Сандански.
-во хотелот се дозволени домашни миленичиња
-сместување после  14.00 часот
Ресторанот во хотелот Анели располага со главна сала со капацитет 30 места, а во летните месеци работи  летна бавча со капацитет 20 места.
Во зимската сезона нудиме на своите посетители реновирана таверна со капацитет 30 места, која работи со  опција 'самостојно користење'.
Во ресторанот и таверната на хотел Анели во секое време на денот може да нарачате вкусна храна и разновидни пијалоци. Нудиме на своите клиенти традиционални бугарски јадења, како и богато мени од светската кујна.

Посетете не! Овде на многу добри цени ќе имате можност да комбинираате  бизнис со задоволство, чист воздух, медитеранска клима, убавините  на природата, кои се карактеристични за нашиот град плус сè што нуди нашиот хотел.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете над 4 години се доплаќа на лице место: 13.5 € за еднодневен пакет; 26.5 € за дводневен, и 39 € за тридневен пакет.
 • При сместени тројца луѓе сместувањето е во апартман. Задолжителна  доплата на рецепција- 7.5 € на ден.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 746 3 18 44, +359 885 86 05 05 и +359 888 43 43 33.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 746 3 18 44, +359 885 86 05 05 и +359 888 43 43 33.
 • Валидност на ваучер: од 27 jaнуари до 31 март 2016 година.
 • Понудата не важи за периодот: 03.03.2016 до 06.03.2016г.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Анели, Сандански

Гр. Сандански, Р. Бугарија 
Ул. Гоце Делчев 1
Тел: +359 ******
тел: +359 ****** 
Teл: +359 
******
Email: [email protected]
Website: www.hotelaneli.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотел Анели, Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.01.2016 до 31.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.