Нова активна понуда од Хотел "TIME OUT":

Еднодневен пакет во Хотел TIME OUT, Сандански

Простанало време:
Цена: 790ден.

Нова година во Сандански, Бугарија - Хотел "TIME OUT"

Тридневни и четиридневни пакети со појадок и Новогодишна вечера во Хотел TIME OUT, СанданскиВодечката идеја при проектирањето и изградбата на хотелот "TIME OUT" е клиентот да се чувствува како дома. Да поминете една ноќ во нашиот хотел е следното најдобро нешто, од тоа да да си бидете дома. "Помалку како хотел, повеќе како дома" е нашето мото. Уникатен сопствен стил, удобност и ненаметлив луксуз ќе ве придружува во вашиот одмор.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 15168 денари (246 €) - 50% = 7584 денари (123 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек вклучува:

 • Три ноќевања во двојна соба
 • Три појадоци
 • Новогодишна вечера со Ди Џеј
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Осигурување

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 18328 (297 €) - 50% = 9164 денари (148 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек вклучува:

 • Четири ноќевања во двојна соба
 • Четири појадоци
 • Новогодишна вечера со Ди Џеј
 • Сауна
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Осигурување

Хармонија и спокојство, услуги и искуство - Хотел "Time Out" Ви ги обезбедува сите погодности за да направи вашиот престој незаборавен. За сместување на гостите Хотел "Time Out" обезбедува: 31 луксузни двокреветни соби со спална соба или два поединечни кревети. Сите простории се одликуваат со елегантен мебел и современа опрема. Посетителите на хотелот може да користат: кабловска телевизија, безжичен интернет, телефон, клима уред, пространа озвучена бања со када,фен. За удобност на своите гости хотелот нуди можност за поставување на дополнителни кревети. За семејства со две или повеќе деца нудиме поврзани соби.

Местоположбата  на хотелот открива неверојатна глетка кон прекрасниот Сандански. Непосредната близина на познатиот парк на градот Сандански, меката медитеранска клима и лековитите бањи кои го опкружуваат ќе го направат вашиот одмор незаборавен. Вратите на Спа хотелот се отворени за посетители преку целата година.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 6 година се сместува бесплатно, доколку не користи дополнително легло.
 • Дете од 6 до 14 години на редовно легло плаќа соодветно: 3 ноќевања – 87 € , и 100 € за 4 ноќевања.
 • Дете до 14 година на дополнително легло плаќа соодветно: за 3 ноќевања – 54 €, и 72 € за 4 ноќевања.
 • За дете над 14 години се наплаќа како возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 31 декември 2015 год. до 03 јануари 2016 година.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 898/73 43 23; +359 746/35 121.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "TIME OUT"

Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул."Поленишки пат" № 23

Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected] 
Website: www.hoteltimeout.com

Офертата е осигурена от: Хотел "TIME OUT", Сандански   

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.12.2015 до 03.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.