Нова активна понуда од Хотел Св. Теодор Тирон:

Еднодневен пакет со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Простанало време:
Цена: 1011ден.

Нова година во Старозагорски минерални бањи - Хотел Св. Теодор Тирон

Дводневен и тридневен пакет со појадок + празнична новогодишна вечерa во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањиОдмор во Старозагорски минерални бањи во хотелот Тирон **! Хотелот се наоѓа во националниот туристички центар Старозагорски минерални бањи на 12 км. од град Стара Загора во западниот дел на живописната средногорска котлина. Надморската височина на одморалиштето во најнискиот дел е 370 метри. Ридовите кои ја опкружуваат котлината, се со височина од 600 до 800 метри.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6794 денари (110 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна, трокреветна соба или апартман
 • Два појадоци (бранч на на 01.01.2018 г.)
 • Празнична вечера на 31.12.2017 г. со вклучено наливно вино без ограничување
 • Новогодишна програма
 • Подароци за најмалите деца од Дедо Мраз
 • PAINTBALL - 1 игра со вклучена комплетна опрема
 • Wi Fi на рецепција на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7268 денари (118 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна, трокреветна соба или апартман
 • Три појадоци
 • Три појадоци (бранч на на 01.01.2018 г.)
 • Празнична вечера на 31.12.2017 г. со вклучено наливно вино без ограничување
 • Новогодишна програма
 • Празнична вечера на 31.12.2016 г.
 • Подароци за најмалите деца од Дедо Мраз
 • PAINTBALL - 1 игра со вклучена комплетна опрема
 • Новогодишна програма со лотарија и подароци за најмалите
 • Wi Fi на рецепција на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

Празничната вечера вклучува:

 • 4 степенно мени, 50 мл. алкохол, вино ( без ограничување), плодови, баница, платоа со мезе,1 мин. вода, 2 безалкохолни пијалоци.

А за добредојдовте кај нас во хотел Тирон, шампањско и бонбони!!

Хотелот располага со 43 соби, од нив 6 апартмани и 37 двокреветни соби (со можност за дополнително легло), двор  од 7 декари, 3 сали (за анимации, наставни активности, проби, работилници од 60 до 100 луѓе) опремени со екран, мултимедија и озвучување, Wi-Fi мрежа со слободен пристап до интернет.
За безбедноста на гостите објектот е опремен со камери за 24 часовен видео надзор.
Собите и апартманите се со балкон (со исклучок на првиот и петтиот кат), бања со туш, опремени со мини бар и телевизор со сателитска телевизија.
Хотелот располага со ресторан, лоби бар, летна тераса со алпиниум и детско катче, таверна и паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек при сместени две, три или четири лица во соодветната просторија.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 889/309 390, +359 886/ 050 318.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/309 390 или +359 886/ 050 318.
 • Деца од 2 до 12 години: се доплаќа 84 € за дводневниот пакет и 90 € за тридневниот пакет.
 • Доплата за дополнително ноќевање со појадок - 32 € за двокреветна соба; 42 € за тројна соба и 48 за апартман. Доплата за единечно сместување во двојна соба - 25 €.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2017 год. до 02 јануари 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Св. Теодор Тирон

Старозагорски минерални бањи
ул. „Обиколен пат” 2 
Тел: +359 ******
+359 ******
Е-mail: office@eurogradebg.com
Website: www.eurogradebg.com

ВИП Понудата е предоставена од хотел Тирон

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2017 до 02.01.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.