Одмор во Старозагорски минерални бањи - Хотел Св. Теодор Тирон

Еднодневен пакет со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Еднодневен пакет со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Цена: 995 ден.
Купете

Еднодневен пакет во трокреветна соба со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Цена: 2781 ден.
Купете

Еднодневен пакет во апартман со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Цена: 3065 ден.
Купете
Валидност 19.12.2018 - 28.02.2019
Цена на човек/ден 769.46 - 995.4 ден.ден/ човек
Местоположба Стара Загора
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек при сместени две, три или четири лица во соодветната просторија, при максимална искористеност на редовните кревети во типот просторија.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 889/309 390, +359 886/ 050 318.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/309 390 или +359 886/ 050 318.
 • Дете до 4.99 год. возраст се сместууваат бесплатно, без да користи дополнително легло.
 • За дете од 5 до 3.99 години се доплаќа 75% од цената на Ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 19 декември 2018 год. до 28 февруари 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Старозагорски минерални бањи
ул. „Обиколен пат” 2 
Тел: +359 889/ 309 390 / 
+359 886/ 050 318
Е-mail: office@eurogradebg.com
Website: www.eurogradebg.com

ВИП Понудата е предоставена од хотел Тирон

Еднодневен пакет со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Цена: 995 ден.
Купете

Еднодневен пакет во трокреветна соба со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Цена: 2781 ден.
Купете

Еднодневен пакет во апартман со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањи

Цена: 3065 ден.
Купете
Валидност 19.12.2018 - 28.02.2019
Цена на човек/ден 769.46 - 995.4 ден.ден/ човек
Местоположба Стара Загора
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек при сместени две, три или четири лица во соодветната просторија, при максимална искористеност на редовните кревети во типот просторија.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 889/309 390, +359 886/ 050 318.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/309 390 или +359 886/ 050 318.
 • Дете до 4.99 год. возраст се сместууваат бесплатно, без да користи дополнително легло.
 • За дете од 5 до 3.99 години се доплаќа 75% од цената на Ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 19 декември 2018 год. до 28 февруари 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Старозагорски минерални бањи
ул. „Обиколен пат” 2 
Тел: +359 889/ 309 390 / 
+359 886/ 050 318
Е-mail: office@eurogradebg.com
Website: www.eurogradebg.com

ВИП Понудата е предоставена од хотел Тирон

Одмор во Старозагорски минерални бањи во хотелот Тирон **! Хотелот се наоѓа во националниот туристички центар Старозагорски минерални бањи на 12 км. од град Стара Загора во западниот дел на живописната средногорска котлина. Надморската височина на одморалиштето во најнискиот дел е 370 метри. Ридовите кои ја опкружуваат котлината, се со височина од 600 до 800 метри.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 995 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба 
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Wi Fi само во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2781 денар (45 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени три лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Wi Fi само во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3065 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Wi Fi само во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

Хотелот располага со 43 соби, од нив 6 апартмани и 37 двокреветни соби (со можност за дополнително легло), двор  од 7 декари, 3 сали (за анимации, наставни активности, проби, работилници од 60 до 100 луѓе) опремени со екран, мултимедија и озвучување, Wi-Fi мрежа со слободен пристап до интернет.
За безбедноста на гостите објектот е опремен со камери за 24 часовен видео надзор.
Собите и апартманите се со балкон (со исклучок на првиот и петтиот кат), бања со туш, опремени со мини бар и телевизор со сателитска телевизија.
Хотелот располага со ресторан, лоби бар, летна тераса со алпиниум и детско катче, таверна и паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек при сместени две, три или четири лица во соодветната просторија, при максимална искористеност на редовните кревети во типот просторија.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 889/309 390, +359 886/ 050 318.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/309 390 или +359 886/ 050 318.
 • Дете до 4.99 год. возраст се сместууваат бесплатно, без да користи дополнително легло.
 • За дете од 5 до 3.99 години се доплаќа 75% од цената на Ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 19 декември 2018 год. до 28 февруари 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Св. Теодор Тирон

Старозагорски минерални бањи
ул. „Обиколен пат” 2 
Тел: +359 889/ 309 390 / 
+359 886/ 050 318
Е-mail: office@eurogradebg.com
Website: www.eurogradebg.com

ВИП Понудата е предоставена од хотел Тирон

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.12.2018 до 28.02.2019

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.