Одмор во Тројан, Бугарија - Хотел Шато Монтан

Дводневен,тридневен или четиридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Дводневен,тридневен или четиридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Изберете пакет

Двoдневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 3444 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 5167 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 6636 ден.
Купете
Валидност 04.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 1659 - 1722.2 ден.ден/ човек
Местоположба Троян
Купени 22 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 3 до 11.99 годишна возраст се плаќа по 10 € на ден на база на пакетот.
 • За деца над 12 годишна возраст се плаќа 40 € за дводневен пакет, 60 € за тридневен пакет или 80 € за четиридневен пакет.
 • Доплата на рецепција за сместување во единечна соба - 20 € за дводневен пакет, 30 € за тридневен пакет или 40 € за четиридневен пакет.
 • Доплата на рецепција за сместување во апартман - 30 € за дводневен пакет, 40 € за тридневен пакет или 50 € за четиридневен пакет.
 • Валидност на ваучер: од 04 јануари до 31 март 2018  година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Тројан, Р. Бугарија  
Ул. Стара планина №34
Тел: +359 670/ 68 900
Моб: +359 878/ 40 77 51
Е-mail: [email protected]
Facebook: Chateau-Hotel
Website: www.hotel-cm.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотел "Шато Монтан"

Дводневен,тридневен или четиридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Изберете пакет

Двoдневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 3444 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 5167 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 6636 ден.
Купете
Валидност 04.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 1659 - 1722.2 ден.ден/ човек
Местоположба Троян
Купени 22 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 3 до 11.99 годишна возраст се плаќа по 10 € на ден на база на пакетот.
 • За деца над 12 годишна возраст се плаќа 40 € за дводневен пакет, 60 € за тридневен пакет или 80 € за четиридневен пакет.
 • Доплата на рецепција за сместување во единечна соба - 20 € за дводневен пакет, 30 € за тридневен пакет или 40 € за четиридневен пакет.
 • Доплата на рецепција за сместување во апартман - 30 € за дводневен пакет, 40 € за тридневен пакет или 50 € за четиридневен пакет.
 • Валидност на ваучер: од 04 јануари до 31 март 2018  година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Тројан, Р. Бугарија  
Ул. Стара планина №34
Тел: +359 670/ 68 900
Моб: +359 878/ 40 77 51
Е-mail: [email protected]
Facebook: Chateau-Hotel
Website: www.hotel-cm.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотел "Шато Монтан"

Задоволство ни е да Ви посакаме добредојде во Хотел Шато Монтан - Вашето место за службено патување и одмор во градот Тројан!
Хотел Шато Монтан е лоциран во централниот дел на градот Тројан, во близина на главната трговска улица и настрана од уличниот сообраќај. Тој им нуди на своите гости удобност и стил, во комбинација со добра услуга и стандард. За време на престојот во хотелот Шато Монтан можете да се нурнете во пријатната атмосфера на градот и да ги посетите: Тројанскиот манастир – на 5 км од хотелот, Музејот на народни ракотворби , уметнички занаети и применетата уметност Тројан, Уметничка галерија на градот  Тројан, Националната изложба на уметничките занаети и применетата уметност, Природонаучниот музеј во село  Црни Осам, Јавање на коњи - 6 км од хотелот,Забавен парк со јажиња- 15 км од хотелот Шато Монтан. Хотелот има категорија три ѕвезди и располага со шеесет места во еднокреветни, двокреветни де лукс соби  и апартмани.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 3444 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Сауна
 • Фитнес центар
 • Внатрешен топол базен
 • Билјард
 • Бесплатен пристап до интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Осигурување и ДДВ

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 5167 денари (84 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Сауна
 • Фитнес центар
 • Внатрешен топол базен 
 • Билјард
 • Бесплатен пристап до интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Осигурување и ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 6636 денари (107 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Сауна
 • Фитнес центар
 • Внатрешен топол базен
 • Билјард
 • Бесплатен пристап до интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Осигурување и ДДВ

Сместување во стандардна спална за двајца или два поединечни кревети, катче за одмор со фотелји, телевизор со кабловска телевизија, мини бар, интернет пристап, телефон, клима уред, удобно опремени бања. Сите соби се опремени со клима уред, кабелска телевизија, мини бар, телефон со директно бирање и брз Интернет.

На располагање на гостите на хотелот се луксузно опремени ресторан, лоби бар, фитнес центар, сауна и масажа салон, рум-сервис, туристички информации, бизнис услуги и паркинг.

Конференциската сала со 70 места е удобна за одржување на семинари, корпоративни обуки, тим билдинг, специјални настани и презентации.

Идеалната локацијата на хотелот Шато Монтан овозможува лесно и брзо движење во градот и околината со цел деловни состаноци, шопинг или посета на бројните можности за културен и екотуризам:
Тројанскиот манастир, одморалиштата Шипково и Чифлик, скијачката зона на Беклемето, националниот парк Централен Балкан.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 3 до 11.99 годишна возраст се плаќа по 10 € на ден на база на пакетот.
 • За деца над 12 годишна возраст се плаќа 40 € за дводневен пакет, 60 € за тридневен пакет или 80 € за четиридневен пакет.
 • Доплата на рецепција за сместување во единечна соба - 20 € за дводневен пакет, 30 € за тридневен пакет или 40 € за четиридневен пакет.
 • Доплата на рецепција за сместување во апартман - 30 € за дводневен пакет, 40 € за тридневен пакет или 50 € за четиридневен пакет.
 • Валидност на ваучер: од 04 јануари до 31 март 2018  година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Шато Монтан

Гр. Тројан, Р. Бугарија  
Ул. Стара планина №34
Тел: +359 670/ 68 900
Моб: +359 878/ 40 77 51
Е-mail: [email protected]
Facebook: Chateau-Hotel
Website: www.hotel-cm.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотел "Шато Монтан"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.01.2018 до 31.03.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.