СПА релаксација во Велинград, Бугарија - Хотел Жери - Велинград

50% попуст на еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

50% попуст на еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

Реално: 1738 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 869 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

Реално: 2054 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1027 ден.
Купете
Валидност 23.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 869 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 200 ваучери
 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Сместување на деца до 6 години - бесплатно (без вечера).
 • За сместување на дете од 6 до 12 годишна возраст во соба со двајца возрасни – се доплаќа 6 € на вечер со појадок и вечера.
 • За сместување на деца над 12 годишна возраст  или трет возрасен во соба со двајца возрасни-се доплаќа 12 € на вечер со појадок и вечера.
 • За поединечно сместување се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепција при сместување во хотелот.
 • Пред купување на ВИП ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 359/555 90, +359 895/74 45 84.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе ко  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359  359 280 78, +359 895/74 45 84.
 • Валидност на ваучер: од 23 јануари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Жери"
Гр. Велинград, Р. Бугарија

Ул. Криволак №13
Тел: +359 359 280 78
Моб: +359 895 74 45 84
Email: [email protected]
Website: www.hotel-jeri.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Жери, Велинград

50% попуст на еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

Реално: 1738 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 869 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери, Велинград

Реално: 2054 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1027 ден.
Купете
Валидност 23.01.2018 - 31.03.2018
Цена на човек/ден 869 - 1027 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 200 ваучери
 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Сместување на деца до 6 години - бесплатно (без вечера).
 • За сместување на дете од 6 до 12 годишна возраст во соба со двајца возрасни – се доплаќа 6 € на вечер со појадок и вечера.
 • За сместување на деца над 12 годишна возраст  или трет возрасен во соба со двајца возрасни-се доплаќа 12 € на вечер со појадок и вечера.
 • За поединечно сместување се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепција при сместување во хотелот.
 • Пред купување на ВИП ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 359/555 90, +359 895/74 45 84.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе ко  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359  359 280 78, +359 895/74 45 84.
 • Валидност на ваучер: од 23 јануари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Жери"
Гр. Велинград, Р. Бугарија

Ул. Криволак №13
Тел: +359 359 280 78
Моб: +359 895 74 45 84
Email: [email protected]
Website: www.hotel-jeri.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Жери, Велинград

Хотел "Жери" се наоѓа во најубавиот дел на западните Родопи во прекрасниот и живописен град Велинград. Велинград е лоциран во центарот на Чепинската котлина каде легендите раскажуваат дека некогаш живеел легендарниот Орфеј.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 1738 денари (28 €) - 50% = 869 денари (14 €)
(Важи за сместување од Недела до Четврток вклучително)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во стандардна двојна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Спортска  сала со маса за пинг понг и спортска опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 2054 денари (33 €) - 50% = 1027 денари (16.5 €)
(Важи за сместување во Петок и напуштање во Недела)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во стандардна двојна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Спортска сала со маса за пинг понг и спортска опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотел Жери располага со 14 двокреветни соби и две студиа, како секоја соба може да биде користена како единечна или двојна, а некои како трокреветни. Hа располагање во нашите пријатни и комфорни соби се следниве удобства:
дигитална телевизија
мини бар
телефон
Интернет конекција | Wi-Fi
купатило
фен
некои од собите се со клима уред
Секоја соба (* без првиот кат) е со тераса, големината на собата е 23 кв.м. Некои од собите се со када и дополнително легло. Двете студија на хотел Жери се состојат од една голема соба со димензии 35 кв.м.- спална соба, софи кои  дават можност за дополнителен број места, студиата имаат кади. Има огромна панорамски тераса со фасцинантен поглед.
Располагаме со класичен ресторан, со можност за организирање на корпоративни промоции, коктели и свадби. Во нашиот Лоби Бар можете да уживате во широк избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брои ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Сместување на деца до 6 години - бесплатно (без вечера).
 • За сместување на дете од 6 до 12 годишна возраст во соба со двајца возрасни – се доплаќа 6 € на вечер со појадок и вечера.
 • За сместување на деца над 12 годишна возраст  или трет возрасен во соба со двајца возрасни-се доплаќа 12 € на вечер со појадок и вечера.
 • За поединечно сместување се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепција при сместување во хотелот.
 • Пред купување на ВИП ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 359/555 90, +359 895/74 45 84.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе ко  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359  359 280 78, +359 895/74 45 84.
 • Валидност на ваучер: од 23 јануари до 31 март 2018 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Жери - Велинград

Хотел "Жери"
Гр. Велинград, Р. Бугарија

Ул. Криволак №13
Тел: +359 359 280 78
Моб: +359 895 74 45 84
Email: [email protected]
Website: www.hotel-jeri.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Жери, Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.01.2018 до 31.03.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.