Нова активна понуда од Хотел Медеја, Велинград:

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Простанало време:
Цена: 948ден.

Нова година во Велинград - Хотел Медеја, Велинград

Тридневен новогодишен пакет во Хотел Медеја, Велинград, Р. БугаријаХотел Медеја е лоциран во СПА центарот  на Бугарија - Велинград. Само на 130км. од Софија и на 80 километри  од Пловдив ќе најдете спокојство на планината, во комбинација со модерен стил. Хотелот располага со 6 луксузни апартмани, скара, паркинг, отворен и затворен базен со минерална вода.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двојна соба или апартман
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотел Медеја Велинград Ви ги предлага следниве погодности: отворен базен, паркинг, минерални бањи, сауна, џакузи, детски базен, скара, студио за масажа, парна бања, кафуле, камин, телевизор, кабелска ТВ, клима уред, греење, фрижидер , интернет, затворен базен, бања, гаража, пеглање, летна градина, бар-басен.

Прекрасната природа, минералните извори и поволните климатски карактеристики за лекувањето на голем број болести го прават Велинград посакувана од бугарските и странски туристи дестинација. Крунисан како "СПА престолнина на Балканскиот полуостров" градот ги пречекува своите гости и им нуди егзотични СПА и велнес третмани, софистицирана кујна и живописни места за одмор.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при двојно сместување.
 • Дете до 6 години се сместува  бесплатно. 
 • За дете од 6 до 12 годишна возраст  се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886 01 27 75.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 886 01 27 75
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2018 год. до 02 јануари 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Медеја, Велинград

Хотел Медеја
Гр.Велинград, Р. Бугарија
Ул. Христо Смирненски №8
Моб: +******
Email: [email protected]
Facebook: Хотел Медея

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Медеја, Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2018 до 02.01.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.