Нова активна понуда од Куќа за гости Белавида:

Дводневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Простанало време:
Цена: 2209ден.

Нова година во Златоград, Бугарија - Куќа за гости Белавида

Дводневен и тридневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - БугаријаВила Белавида е куќа за гости со три ѕвездички, сместена во живописниот град Златоград на тивка и спокојна улица во непосредна близина на центарот.
Вилата претставува модерна зграда, која ги  комбинира бугарските архитектонски традиции со съврвемениот изглед, тивка и пријатна атмосфера со удобност и практичност.
Уживајте во комбинација од комфор и стари бугарски традиции во Вила Белавида. Ви гарантираме добра и културна услуга, комплетен одмор, здрави домашна јадења, многу насмевки и пријатни спомени.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4421 денар (72 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • НОВОГОДИШНА ПРОГРАМА ОД 10.30 - 11.30 ч.- РОДОПСКА ГАЈДА-ЧАНОВИ И ПЕСНИ
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5938 денари (96 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • НОВОГОДИШНА ПРОГРАМА ОД 10.30 - 11.30 ч.- РОДОПСКА ГАЈДА-ЧАНОВИ И ПЕСНИ
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Располагаме со 6 двокреветни соби (од кои 3 луксузни соби), 2 еднокреветни, 2 студиа со можност за дополнително трето легло и 1 апартман. Собите се модерно  опремени, имаат балкон, телевизор, бесплатен  безжичен интернет за гостите на хотелот, минибар и купатило. Куќата се загрева со локално парно и сите соби се свртени кон југ.

За најпребирливите гости нудиме апартман тип пентхаус со тавански прозорец со поглед над покривите на соседните куќи и кон планините. Има пространа спална, луксузна бања со хидромасажна када, како и кровна тераса на југоисток, обезбедувајќи неповторлива глетка.
Таверната на Вила Белавида, декорирана во стилот на хотелот располага со 40 места и фурна за ражен по златоградски. Погодна е за мали корпоративни настани, тим-билдинг, семејни и пријателски прослави. За љубителите на родопските јадења нудиме богато мени од локални специјалитети.
За Вашиот комплетен одмор е обезбедена просторија за спа третмани и масажа, опремена со сауна, хидро-Аеро када, подводна - џет масажа, билна када, ароматерапија, терапевтска масажа и други.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца на возраст под 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2016 год. до 02 јануари 2017 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел+359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Белавида

Куќа за гости Вила Белавида***
Гр. Златоград, Р. Бугарија
Ул. Хан Аспарух №17
Тел: +359 
******
Teл: +******

Teл: +******
Email: [email protected]
Website: 
www.villabelavida.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Вила Белавида, град Златоград.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2016 до 02.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.