Нова активна понуда од Семеен Хотел Фаневи, Приморско:

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Простанало време:
Цена: 790ден.

Летување за двајца на Црно море во Приморско - Семеен Хотел Фаневи, Приморско

Еднодневен пакет за двајца во јули и август во Куќа за гости Фаневи, ПриморскоСемеен хотел Фаневи во Приморско располага со сместувачката база од 50 места.
Лоциран на тивка улица во средниот дел на градот, 300 метри од северната градска плажа и на две улици од центарот. Хотелот располага со 12-двокреветни, 5-трокреветни соби, студио и апартман. Собите се со тераса, бања, бања, фрижидер, ТВ-кабелска. Во близина има супермаркет, рибен ресторан. Посетете не!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2970 денари (48 €) - 50% = 1485 денари (24 €)
Важи од 16 јули до 25 август
ВИП ваучерот е за одмор на море за двајца и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Ограничен број паркинг места
 • Туристичка такса

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.
ВИП Понуда за одмор на Црно море 2016 од Куќа за гости "Фаневи" Приморско

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 12 годинишна возраст - попуст 50% од цената на ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јули до 25 август 2016 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација, пред купување на ваучер на тел: +359 884/68 79 56.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Фаневи, Приморско

Куќа за гости Фаневи
Град Приморско, р. Бугарија 

Ул. Русалка №13
Tел: +359 ******
E-mail: jganeva@abv.bg

ВИП Понуда за Црно море 2017 од Куќа за гости "Фаневи" Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.07.2017 до 25.08.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.