Летување за двајца на Црно море во Приморско - Семеен Хотел Фаневи, Приморско

Еднодневен пакет за двајца во јули и август во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Еднодневен пакет за двајца во јули и август во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Фаневи, Приморско (01-15.07)

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Фаневи, Приморско (16.07-25.08)

Цена: 1485 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 25.08.2018
Цена на човек/ден 1106 - 1485.2 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 12 годинишна возраст - попуст 50% од цената на ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 25 август 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација, пред купување на ваучер на тел: +359 884/68 79 56.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Фаневи
Град Приморско, р. Бугарија 

Ул. Русалка №13
Tел: +359 884/ 68 79 56
E-mail: jganeva@abv.bg

ВИП Понуда за Црно море 2018 од Куќа за гости "Фаневи" Приморско

Еднодневен пакет за двајца во јули и август во Куќа за гости Фаневи, Приморско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Фаневи, Приморско (01-15.07)

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Фаневи, Приморско (16.07-25.08)

Цена: 1485 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 25.08.2018
Цена на човек/ден 1106 - 1485.2 ден.ден/ човек
Местоположба Приморско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 12 годинишна возраст - попуст 50% од цената на ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 25 август 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација, пред купување на ваучер на тел: +359 884/68 79 56.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Фаневи
Град Приморско, р. Бугарија 

Ул. Русалка №13
Tел: +359 884/ 68 79 56
E-mail: jganeva@abv.bg

ВИП Понуда за Црно море 2018 од Куќа за гости "Фаневи" Приморско

Семеен хотел Фаневи во Приморско располага со сместувачката база од 50 места.
Лоциран на тивка улица во средниот дел на градот, 300 метри од северната градска плажа и на две улици од центарот. Хотелот располага со 12-двокреветни, 5-трокреветни соби, студио и апартман. Собите се со тераса, бања, бања, фрижидер, ТВ-кабелска. Во близина има супермаркет, рибен ресторан. Посетете не!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2212 денари (39 €) - 50% = 1106 денари (18 €)
Важи од 01 до 15 јули
ВИП ваучерот е за одмор на море за двајца и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Ограничен број паркинг места
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2970 денари (48 €) - 50% = 1485 денари (24 €)
Важи од 16 јули до 25 август
ВИП ваучерот е за одмор на море за двајца и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Ограничен број паркинг места
 • Туристичка такса

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.
ВИП Понуда за одмор на Црно море 2018 од Куќа за гости "Фаневи" Приморско

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 12 годинишна возраст - попуст 50% од цената на ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 25 август 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација, пред купување на ваучер на тел: +359 884/68 79 56.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Фаневи, Приморско

Куќа за гости Фаневи
Град Приморско, р. Бугарија 

Ул. Русалка №13
Tел: +359 884/ 68 79 56
E-mail: jganeva@abv.bg

ВИП Понуда за Црно море 2018 од Куќа за гости "Фаневи" Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2018 до 25.08.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.