Нова активна понуда од Парк Хотел Дрjaново:

COPY OF Еднодневен пакет со појадок и вечера + руска бања во Парк Хотел Дрјаново

Простанало време:
Купувате за 2402ден. 1201ден.

Релаксација во Дрјаново Бугарија - Парк Хотел Дрjaново

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Парк Хотел ДрјановоПарк Хотел Дрјаново е лоциран во строгиот центар на градот Дрјаново и Ви предлага квалитетна услуга и исклучително пријатна атмосфера.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 935 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1251 денар (20 €) 
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера 
 • Wi - Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот располага со 64 двокреветни соби и 8 апартмани. Собите и апартманите се опремени со бања, клима уред, кабловска телевизија, телефон. Предлагаме рум сервис, перење и пеглање, рент-а-кар, туристички информации, фотокопири и факс услуги. Хотелот располага со паркинг во непосредна близина.

Ресторан:  ресторанот на хотелот располага со 120 места, овде можете да уживате во богата разновидност од национални и светски специјалитети и одбрани пијалаци.

Конференциски сали: „Парк Хотел Дрјаново "нуди перфектни услови за бизнис настани. Располага со конференциска сала со 100 места и сала за состаноци со 50 места, технички опремени за прес-конференции, корпоративни настани и презентации.

Спа центар - масажи - класичнa, делумнa, рефлекторна, масажа на грб со мед, релаксирачка масажа - целосна. Терапии - пилинг на цело тело, пилинг со вино на целото тело, винска маска, винска терапија, чоколадна терапија. Гостите на хотелот можат да уживаат во благопријатното влијание на автентичната руска бања.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Сместување после 14: 00 часот
 • Ослободување на собите до 12: 00 часот
 • Деца до 3-годишна возраст, ако не користат дополнително легло и храна, се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 3 до 12 години, сместени на дополнително легло - се плаќа 7.5 € на база ноќевање со појадок, или 12.5 € на база ноќевање со појадок и вечера.
 • За деца над 12 год. или трет возрасен на дополнително легло се плаќа 12.5 € на база ноќевање со појадок, или 18 € на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 18 јули до 15 септември 2017 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на тел: +359 0676 7 22 45; +359 885 67 07 07.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на тел:+359  0676 7 22 45; +359 885 67 07 07.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк Хотел Дрjaново

Парк Хотел Дрjaново
Гр. Дрjaново, Р. Бугарија
Пл. Стадион 
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Е-Mail: parkhoteldryanovo@abv.bg
Website: www.parkhoteldryanovo.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Парк Хотел Дрјаново

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.07.2017 до 15.09.2017

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.