Летување во Созопол - Бутик Хотел Sea Sense, Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Бутик Хотел Sea Sense, СозополЕден од малкуте дизајнерски бутик хотели на бугарското крајбрежје на Црното Море, се наоѓа во Созопол.
Луксузниот скапоцен камен Sea Sense е дело на дизајнерот Ејал Тахор, познат со своите проекти не само во Бугарија, но и во странство.
Дизајнерот се одликува со карактеристичниот ракопис кој силно делува на имагинацијата за концепт за хотел.
Тој го исполнува просторот со удобноста на природните материјали од меката палета и со карактеристична строгост кон деталите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6320 денари (102 €)
Ваучерот важи за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со страничен морски поглед
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6952 денари (112 €)
Ваучерот важи за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со морски поглед
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг

Бутик хотелот со дванаесет соби, стои на брегот на морето, контрастира на околниот пејзаж со белина и заоблени форми, а посетителот има чувство дека се наоѓа на некој од грчките острови.
Собите се со пространи тераси над инфинити базенот и самиот морски брег.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 12 години или трет возрасен се сместува бесплатно, но без исхрана.
 • Валидност на ваучер: од 23 јули до 30 август 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 883/30 10 90
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 883/30 10 90
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел Sea Sense, Созопол

Созопол, Р. Бугарија
Калфата №28
Тел: +359 
******
Website: www.seasense.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Бутик Хотел Sea Sense, Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.07.2016 до 30.08.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.