Нова активна понуда од Комплекс Рибарската Куќа:

Делнични и викенд пакети со појадок и вечера во Комплекс Рибарската Куќа, Девин - Бугарија

Простанало време:
Цена: 1422ден.

Нова година во Родопите, Бугарија - Комплекс Рибарската Куќа

Тридневен пакет со појадок празнична новогодишна вечера во Комплекс Рибарската Куќа, Девин - БугаријаНезаборавен одмор во Родопите во Хотелски комплекс Рибарската Куќа
Хотелски комплекс "Рибарска Куќа" е лоцирана во регионот на градот Девин, во длабоката долина на реката "Широкол’шка", на 684 метри надморска височина. Месноста е позната исто така и со шумската вегетација и животинскиот свет, кој се исклучително разновиден, а реките изобилува од риба.
Ако барате место за активен одмор и риболов Комплекс Рибарската Куќа е вашето место!

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 10428 денари (169 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Празнична новогодишна вечера
 • Базен
 • Сауна
 • Еко патека
 • Затворен обезбедуван паркинг
 • Детско катче

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11060 денари (179 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Празнична новогодишна вечера
 • Базен
 • Сауна
 • Еко патека
 • Затворен обезбедуван паркинг
 • Детско катче

ПРАЗНИЧНА ВЕЧЕРА:

Ракија “Плодова” –  специјална - 50 мл                           
1/2 шише бело или црвено вино
Безалкохолен пијалок– 2 бр.
Минерална вода – 1 бр.                                                       
1/4 шише шампанско                                                       
Салата домати со моцарела                                                
Пастрмка на плоча со сино сирење
Основно јадење по избор -динстано телешко /свинско филе на фурна со гарнир компири по селски со розмарин
Новогодишна баница
Мезе /чајна, суџук/
Тирамису
Овошје
Јаткасти плодови
Кафе                     

*** Празнична новогодишна програма со Dj, претстава на родопска фолклорна група, забавна програма со Дедо Мраз за најмалите,
забавни игри, лотарија  и свечен огномет ***

ДЕТСКО МЕНИ:
Природен сок – 2бр.
Минерална вода – 1 бр.                                                    
Салата домати со моцарела                                           

Основно јадење по избор -динстано телешко /свинско филе на фурна со гарнир компири по селски со розмарин
Новогодишна баница
Тирамису
Овошје

Цена на пакетот – 23 €

Рибарската Куќа на своите гости им нуди топла минерална вода која извира од Беденскиот минерален извор за СПА третмани и природна изворска вода за пиење со одличен вкус. Ова допринесува за севкупно зајакнување на организмот, зголемен тонус, здравје и бодрост.
Хотелскиот дел на комплексот располага со 18 двокреветни соби, 4 апартмани и 2 VIP-апартмани.
Регионот на градот Девин се одликува со поволни климатски услови - меката зима обезбедува услови за скијање и свежо лето со голем број сончеви денови.
Во Родопскиот регион секој може да остане без зборови пред уникатните карпести феномени Чудните мостови, Слонот,Орфеевите карпи, Триградската и Бујновската клисура,  во мистичните и длабоки пештери Ѓаволско грло, Јагодинската Пештера, Ухловица, Надарска пештера, Ледницата, Орфеевата дупка. Овде Ве очекуваат "смарагдните очи" на Родопите - Смолјанските езера, тука можете да го почувствувате вековниот родопски дух во Танцувачката Гора, да се доближите до ѕвездите во Роженската опсерваторија и планетариумот во Смолјан, да слушнете прекрасна родопска музика на соборот во Рожен, да отпиете топла голтка Планински (Мурсалски) чај приготвен од гостопримливите родопчани ...
Ние ќе се потрудиме Вашиот одмор да биде незаборавно искуство!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери
 • Цената на ВИП ваучерот е за еден човек при сместени две лица во просторија.
 • При самостојно сместување се доплаќа 10 € на вечер на рецепцијата на комплексот
 • Деца до 3 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • За детско мени се прави нарачка и се доплаќа на рецепција.
 • Деца над 3 годишна возраст или трет возрасен плаќа 50% од вредноста на избраниот пакет на рецепцијата на комплексот
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2017 до 2 јануари 2017  година.
 • Резервација се прави минимум 5 дена пред пристигнување и откажување на резервација може да се прави до 2 дена пред пристигнувањето само еднаш инаку ваучерот се смета за искористен.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 895 620 167 или +359 895 620 267.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Рибарската Куќа

Комплекс "Рибарската Куќа"
Област Девин, 
Р. Бугарија
Моб: ******
Тел: ******
Тел: ****** 
Факс: ******
E-mail: ribarskatahija@abv.bg

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Рибарската Куќа"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2017 до 02.01.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.