На планина во Пампорово Бугарија - Хотел Bellevue

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Bellevue****, ПампоровоХотел Bellevue™ Пампорово е извонредно место за одмор во и преку зима и во лето. Хотелот ги маѓепсува своите гости со прекрасна локација, пристапни цени и беспрекорна услуга. Ова го одредува Хотел Bellevue™ Пампорово помеѓу најдобрите хотели во одморалиштето Пампорово.

Богатата разновидност на хотелски услуги и непретенциозната комбинација помеѓу удобноста и стилот го прават хотелот неверојатно место за планински одмор. Одморете ги сите сетила во Хотел Bellevue™ Пампорово!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 1246 денари (20 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, за двојно сместување и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Безжичен интернет во сите соби
 • Надворешен необезбедуван паркинг
 • Детско катче

Дополнителни услуги кои не се вклучени во цената:

 • Масажи, процедури и терапии
 • Мини бар
 • Сеф на рецепција во хотелот
 • Електронски игри, билијард, мини голф, итн.

Bellevue ™ е омилено место за одмор за семејства со мали деца, како и млади скијачи. Блиската локација до скијачките патеки прави изборот за скијање во одморалиштето многу ограничен, а хотел Bellevue ™ е еден од ретките хотели, кои можат да се пофалат со комбинацијата од луксуз, цела палета удобности и совршена локација. Во комбинација со ова тишината и спокојството го прави идеален избор.

Хотелот има 42 светли, пространи и луксузно опремени двокреветни соби, како и 6 апартмани со една спалня кои нудат прекрасна панорама. Објектите во секоја соба располагаат со мини-бар, телефон, фен, телевизор со кабловска телевизија, бања со када и тераса, со поглед кон планината Родопи.

Добрите познавачи на СПА искушенијата ќе уживаат во модерниот комплекс на хотелот, каде ќе се погрижиме за Вашите сетила со сауна, џакузи, парна бања, фитнес, како и загреан внатрешен базен, чија температура од околу 30 степени нежно ја милува кожата. СПА центарот нуди широк спектар на спортски и рекреативни масажи, како и третмани за здравје и убавина.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 6,99 години престојуваат бесплатно.
 • За деца од 7 до 12,99 години се доплаќа 50% од цената на Ваучерот.
 • За трет возрасен или дете над 13 години на дополнителен кревет се доплаќа  70% од цената
 • на Ваучерот.
 • Доплата за сместување во студио – 20 € на ден.
 • Сите додатоци се на рецепција.
 • Пред купување на ВИП ваучер направете барање за слободни места на телефон: + 359/309 545 55 или на +359 885/56 56 50.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: + 359/309 545 55 или на +359 885/56 56 50.
 • Валидност на ваучерот: од 02 октомври до 30 ноември 2018 година.
 • Понудата не важи за официалните празници!
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Bellevue

Хотел Bellevue****
к.к.Пампорово, Р. Бугарија
Моб: +359 ******
Тел: +******
Тел: +359 ******
E-mail: sales@hotel-bellevue.bg
Website: hotel-bellevue.bg

ВИП Понудата е обезбдена од нашиот партнер Хотел Bellevue****, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.10.2018 до 30.11.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.