Викенд за двајца на Црно море во Бургас - Хотел Бургас

Дводневен пакет за двајца со појадок во Хотел Бургас****Хотел Бургас е бизнис хотел со 4 ѕвездички, лоциран во центарот на градот Бургас.
Луксузната зграда, која се наоѓа само неколку метри од Пристаниште Бургас и железничката станица, е еден бисер на архитектурата, се состои од 28 двокреветни соби, 4 луксузни апартмани, конференциска сала, лоби бар и ресторан. Бизнис хотел Бургас нуди одлични услови како за бизнис состаноци, така и за одмор во слободно време. Благодарение на својата местоположба во тивка област со мноштвото продавници околу него и модерното опрема Хотел Бургас е меѓу најдобрите бизнис хотели во Бугарија.

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 5372 денари (87 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна луксузна соба
 • Два појадоци за двајца на шведска маса
 • При можност рано сместување, по 10.00 часот
 • Користење на безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

La Perle Noire - ресторанот на хотел БУРГАС е софистициран ресторан со кујна и винска листа за познавачите.  La Perle Noire, Хотел "Бургас" е најдобар партнер за организирање на Вашиот корпоративен настан или приватна забава!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 6 год. возраст се сместува бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 год. се доплаќа 10 € на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа 15 € на ден.
 • Суми за нарачани Ваучери не се рефундираат.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 56/816666.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 56/816666.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 ноември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Бургас

Гр. Бургас, Р. Бугарија
Ул. Хан Крум №5
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
E-mail: info@southpearlresidence.com

Website: www.hotelbourgas.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Бургас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.11.2018 до 30.11.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.