Одмор во Доспат Бугарија - Комплекс куќи за одмор Родопски комфор

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Комплекс куќи Родопски комфорКомплекс куќи за одмор Родопски комфор се наоѓа во градот Доспат, на 44 километри од Велинград. Тука ќе уживате во чист воздух и прекрасна природа. Во комплексот ќе најдете модерна атмосфера и сите потребни удобности за да вашиот комплетен одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Катче за скара
 • Паркинг
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Катче за скара
 • Паркинг
 • Wi-Fi

* Во секоja куќа може да се сместат максимум 6 возрасни + 1 дете до 12 год.!

Комплекс Родопски комфор е комплекс од четири семејни куќи, погодни за сместување на поголем број гости. Секоја куќа е погодна за сместување на 7 луѓе (до 6 возрасни + дете до 12 год) со следната распределба:
1 кат - целосно опремена кујна, трпезарија, голема дневна соба со две софи и еден санитарен јазол.
2 кат - две спални со приватни бањи. Едната соба има голема спална, а другата е со два кревети.

Сите простории располагаат со катче за седење. Некои вклучуваат тераса и / или балкон. Има трпезарија и кујна опремена со печка, микробранова печка и тостер. Обезбедени се уште фрижидер, рингли, кафемат и електричен бокал. Во секоја соба за сместување има купатило со туш, наметки и влечки.

Комплексот располага со катче за скара, коешто можете да го користите.

На 300 метри се наоѓа браната и вештачкото езероДоспат, а на 100 метри има спортски комплекс со базен и стадион.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери и да ги користи постојано.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3,99 години се сместуваат бесплатно кај родителите.
 • Деца од 4 до 11.99 години плаќаат на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 14 март до 31 маj 2019 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел :+359  878/55 01 60.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс куќи за одмор Родопски комфор

Доспат, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Воjвода 44
Тел: +359 
******
e-mail: dizainstudio_em@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс куќи Родопски комфор

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.03.2019 до 31.05.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.